İpucu Mi Band 4 / Mi fit ve Notify

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Peki ya tuş atamaları ne olacak. mi fit'e bağlı diye mi fit'in müzik kontrolünü devre dışı bırakıyorum sadece notify yönetiyor fakat ona rağmen çalışmıyor. Onun için ne yapmam gerekir. Bu arada, seçtikten sonra geri gidince "Kaydedilsin mi?" gibi bir şey çıkmadı :(
Sağ üstten üç çizgiye basıp düğme sekmesine girip herşeyi tek tek ayarlamanız gerekiyor

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Sağ üstten üç çizgiye basıp düğme sekmesine girip herşeyi tek tek ayarlamanız gerekiyor
Evet öyle yapıyorum, geriye gidince kaydedilsin mi demiyor tuşların tüm ama tüm fonksiyonlarını ayarlıyorum hatta sadece 1 tanesini ayarlasam bile çalışmıyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Düğm ayarlarında kaydedilsin mi ? sorusu çıkmaz
Evet öyle yapıyorum, geriye gidince kaydedilsin mi demiyor tuşların tüm ama tüm fonksiyonlarını ayarlıyorum hatta sadece 1 tanesini ayarlasam bile çalışmıyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ayarları resimlerdeki gibi yapın. Ayrıca bilekliğe ayarlar kaydedilmiyorsa auth keyi doğru girmemiş olabilirsiniz

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle notify daha iyi.. İlginç olan uyku takibinde notify başka gösteriyor mi fit başka.. :) en güzeli hiç kullanmamak sanırım.. Mi fit de yarım saatte ölçülmesini istediğim nabzını ne zaman ne kadar ölçümus görmek zulüm resmen.. Ama Notify de mükemmel ayrıntılı gösteriyor. Adım sayar rezilliğini saymıyorum bile.. Resim olarak ekledim bak. Sözde 8447 adım atmışım.. Yürüdüğüm mesafe 1000 adımı geçmez.. Sırf araba ile 28 km yol geldim diye böyle gösteriyor..
Hocam temayı paylaşırmısın çok güzelmiş

Musty_20_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Arkadaşlar notify üzerinden telefon cevaplamayı aktif hale getirdim isteyene anlatırım notify ful sürümü kullanıyorum ama crackli çok uğraştırdı çalışanını bulmak ama gayet iyi oldu

Jhin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Arkadaşlar notify üzerinden telefon cevaplamayı aktif hale getirdim isteyene anlatırım notify ful sürümü kullanıyorum ama crackli çok uğraştırdı çalışanını bulmak ama gayet iyi oldu
Nasıl yapılıyor anlatirmisin

Üst Alt