İpucu Mi Band 4 / Mi fit ve Notify

cankaymaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi band 4
Konular
2
Ben kullanıyorum kendi uygulamasına göre alternatif yönleri var Türkçe karakter oluyor, gelen bildirimleri ard arda okuyabiliyorsun. Tema özelliği biraz daha fazla, olanak olarak baya güzel uygulama hatta ücretli sürümünü aldım.

Mi Fit ve Notify'i beraber mi kullanıyorsunuz yoksa tek Notify mi kullanıyorsunuz. Ayrıca bağlantı sorunu var nasıl kullanıyorsunuz sorunsuz bir şekilde?

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Mi band 4 ilk aldığımda bu uygulamayı kurmuştum. Programı bayağı kurcalamıştım ve dediğiniz gibi bağlantı ve bildirim sorunları oluştu. Hatta kalp atışlarınıda takip etmiyordu.
Daha sonra bu uygulamayı ve mi fit uygulamasını sildim. Hatta mi band 4 ü tekrar fabrika ayarlarında başlattım. Mi fit i tekrar kurdum ve mi band ile eşleştirdim. Ayarlarımı tekrar yaptım. Ve bu uygulamayı kurdum. Bu uygulamada ayarlarımın hepsini yaptım. Sonra uygulamanın pro sürümünü satın aldım. Ve mi fit te uygulamaları bildir ve sms leri kapattım. 2 gündün bağlantı sorunu yok ve uygulamalardan bildirimler sorunsuz geliyor. Bluetooth kapatıp açtığımda her iki programda bağlantı kuruyor, sorun yok.
Mi band tan da bu uygulamadan da egzersiz başlattığımda sorunsuz olarak bu uygulamada görüyorum ve kalp atış hızları , harita hepsi düzgün çalışıyor. Tek sorun mi fit te egzersizler görünmüyor.

cankaymaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi band 4
Konular
2
Mi band 4 ilk aldığımda bu uygulamayı kurmuştum. Programı bayağı kurcalamıştım ve dediğiniz gibi bağlantı ve bildirim sorunları oluştu. Hatta kalp atışlarınıda takip etmiyordu.
Daha sonra bu uygulamayı ve mi fit uygulamasını sildim. Hatta mi band 4 ü tekrar fabrika ayarlarında başlattım. Mi fit i tekrar kurdum ve mi band ile eşleştirdim. Ayarlarımı tekrar yaptım. Ve bu uygulamayı kurdum. Bu uygulamada ayarlarımın hepsini yaptım. Sonra uygulamanın pro sürümünü satın aldım. Ve mi fit te uygulamaları bildir ve sms leri kapattım. 2 gündün bağlantı sorunu yok ve uygulamalardan bildirimler sorunsuz geliyor. Bluetooth kapatıp açtığımda her iki programda bağlantı kuruyor, sorun yok.
Mi band tan da bu uygulamadan da egzersiz başlattığımda sorunsuz olarak bu uygulamada görüyorum ve kalp atış hızları , harita hepsi düzgün çalışıyor. Tek sorun mi fit te egzersizler görünmüyor.

Enteresan belki de telefon farklılıkları bazı sorunları çözüyor. Dediğiniz kapatmaları ve pro sürümünü bende almıştım ama ne yazıkki sonuç alamadım. Şuan hangi versiyonu kullanıyorsunuz beta sürümümü? numarasını verebilir misiniz.

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Enteresan belki de telefon farklılıkları bazı sorunları çözüyor. Dediğiniz kapatmaları ve pro sürümünü bende almıştım ama ne yazıkki sonuç alamadım. Şuan hangi versiyonu kullanıyorsunuz beta sürümümü? numarasını verebilir misiniz.
Notify 8.11.3 bu en son gelen güncelleme.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu program ile uyku takibi yaparken, gece uyanıp uyumalarıda gösterebiliyor. Hatta gün içindeki uyuyup uyanmalarıda takip edebilirsiniz. Ben bileklik üzerinden de program üzerinden de etkinlik başlattığımda sorunsuz çalışıyor. Sizde programları telefondan silip tekrar yükleyin ve bilekliği fabrika ayarlarına getirin. Ben sorunsuz nerdeyse 1 haftadır kullanıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-08-13-32-37-127_com.mc.miband1.jpg
    Screenshot_2019-08-08-13-32-37-127_com.mc.miband1.jpg
    328 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

cankaymaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi band 4
Konular
2
Yeni güncellemede çözmüş gibiler o zaman bende deneyeyim tekrar

saras16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
Mİ A2 LİTE
Konular
0
selam arkadaşlar pro için son sürüm apk paylaşabilir misiniz?
eski versiyon pro buldum fakat yeni versiyonu yükleyemiyorum. illede para ile almak da istemiyorum. yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

kadirbaykal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
iPhone 7
Konular
16
Herşeyi crackli kullanan ben bile mecburen para verdim proya ama degiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eski versiyon pro buldum fakat yeni versiyonu yükleyemiyorum. illede para ile almak da istemiyorum. yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Herşeyi crackli kullanan ben bile mecburen para verdim proya ama degiyor

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26

Play'de ki son sürüm . Denemedim bilginiz olsun indirip deneyin

VLKNCM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Oneplus 5
Konular
0
Arkadaşlar selamlar bende cuma günü mi band 4 aldım çalışırken telefon yanımda olmasın gelen bildirimleri görüp arayanı görmek için kullanmayı amaçlıyorum diğer özelliklerini çok fazla kullanacağımı düşünmüyorum.Bende uygulamayı ücretli kulanıyorum şuan 8.13.1 beta yüklü fark ettiğim 2 şey eğer mi fit den uygulamarı açık yaparsanız bildirimler telefon ile aynı anda bilekliğede geliyor fakat mi fit den kapatır sadece Notify de açık olursa 6 sn gecikmeli geliyor çok sorun mu benim için değil açıkçası.Diğeri de mi fit i telefondan sildiğiniz de notify ile bağlantı koptu nazbız ölçemedim.Önericeğiniz başka birşey var ise ve kendi ekranımı nasıl tasarlayabilirim bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

emrahk06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T, MiBand 4
Konular
1
Notify&fitness programı mi fit olmadan da çalışıyor bende sorunsuz. Cihazın fiziksel ID'sini girmeniz gerekiyor. Onu da nasıl yapmanız gerektiği yazıyor uygulamada. Modded Mi Fit'i kurup kaldırıyorsunuz sadece. Sonra o otomatik kaydediyor ID'yi. Notify ile ilgili tek sorunum uygulama bildirimleri gelmiyor. Galiba ücretsiz sürüm olduğu için

Üst Alt