Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Kuinera

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi8
Konular
3

oktayozsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Arkadaşlar bu cihaz elime geçtiğinde google play üzerinden mi fit uygulamasını kurdum. Uygulama cihazın romunu güncelledi fakat çince olduğunu farkettim. Daha sonrasında birçok farlı siteler ve bu başlık altındaki mi fit uygulamaları dahil hepsini denememe rağmen bir türlü mi band3 cihazın romu güncellenmiyor. Her defadında uygulama cihaza bağlanıyor fakat rom güncellemesi yapmıyor. Bu konuda bir fikri olan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?

muccahit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi band 3
Konular
0
Türkçe dil desteğinin gelebilmesi için nereden talepte bulunabiliriz

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Türkçe dil desteğinin gelebilmesi için nereden talepte bulunabiliriz

Bu siteye üye olup Türkçe dil başlığına yazabilirsiniz. İngilizce olarak istekte bulununuz.

pukiman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band
Konular
0
İlk apk yi kurdum , ingilizce oldu alet. Sonra onu silip , 2. olanı kurdum ve üye girişi yapamıyorum ya da kayıt olamıyorum.. Telefonu kapatıp açmama rağmen bu böyle , bilen var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Önceki sayfalarda Mi üyelik ile açın demişler , şimdi onu denedim açıldı. Google play ya da facebook girmiyor.. Sıkıntısı olan arkadaşlara duyurulur.

Son düzenleme:

Atillabattal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Arkadaşlar bu cihaz elime geçtiğinde google play üzerinden mi fit uygulamasını kurdum. Uygulama cihazın romunu güncelledi fakat çince olduğunu farkettim. Daha sonrasında birçok farlı siteler ve bu başlık altındaki mi fit uygulamaları dahil hepsini denememe rağmen bir türlü mi band3 cihazın romu güncellenmiyor. Her defadında uygulama cihaza bağlanıyor fakat rom güncellemesi yapmıyor. Bu konuda bir fikri olan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?
Bendede aynı sıkıntı var,bir şekilde downgrade yapmamiz lazım ama nasıl onu bilmiyorum

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
selam arkadaşlar ben yeniyim buralarda öncelikle merhaba. mi band 3 aldım ctesi gelecek. baya bi takip ettim bu ingilizce kurulum olaylarını.Ama izlediğim inceleme videolarından anladığım kadarıyla arayüz Çince bile olsa yine de kullanması basit bir cihaza benziyor.İngilizce yapmak çok şart mı sizce boyle apk ile uğraşmak falan ? :) bide cihazın orjinal çince sürümünde arayan bilgisini gösteriyor mu yinede? bunları merak etmiştim. teşekkürler :)

Kuinera

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi8
Konular
3
selam arkadaşlar ben yeniyim buralarda öncelikle merhaba. mi band 3 aldım ctesi gelecek. baya bi takip ettim bu ingilizce kurulum olaylarını.Ama izlediğim inceleme videolarından anladığım kadarıyla arayüz Çince bile olsa yine de kullanması basit bir cihaza benziyor.İngilizce yapmak çok şart mı sizce boyle apk ile uğraşmak falan ? :) bide cihazın orjinal çince sürümünde arayan bilgisini gösteriyor mu yinede? bunları merak etmiştim. teşekkürler :)

Çince kullanabilirim diyorsan kullan dostum ingilizce apk sadece daha anlaşılabilir olsun diye yapılıyor sana kalmış tamamen dil dışında aralarında başka bir fark yok

bugrabugra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Buğra
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
İngilizce firmware dosyasını nereden temin edebiliriz ?

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Sitedeki
sitesi üzerindeki Türkçe çeviri işlemleri bitti maalesef ki yabancı bir arkadaşın keyfini beklemekteyiz. Keşke yazılım işinden anlasaydım da ivedi şekilde yapsaydım gene de bu işlerden anlayan arkadaşlara ufak bir ricam olsun elinden gelen varsa yaparsa süper olur.

Maalesef ki zor olan Almanca, Japonca ve Vietnamca FW’ler bile bitti ancak maalesef ki Türkçe konusunda çok istekli değil sanırım yapanlar. Yardımcı olacağım bir şey varsa yaparım yapacak olan kişiye haberiniz olsun arkadaşlar.

Geekdoing sitesindeki strings çevirilerinize baktım ciddi anlamda bir sıkıntı yok. Fakat battery - pil , paused - bekle , last mile - son mil yada kalan mil . Çeviride " son mi " yazmışsınız bilginize. Güzel çalışma olacak. Tekrar teşekkürler.

Üst Alt