Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

pukiman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi band
Konular
0
Arkadaşlar Mi band 2 de sanırım yapanlar varmış , 3 de de müziği değiştirme olayı nasıl yapılacak , bilgisi olan var mı ?

oktayozsoy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oktay
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Bendede aynı sıkıntı var,bir şekilde downgrade yapmamiz lazım ama nasıl onu bilmiyorum

Cihaza reset atabilsek belki bu sorun çözülebilir ama hiçbir yerde fabrika ayarlarına nasıl dönüldüğünü bulamadım. Belki bu forumda daha bilgili arkadaşlar bize yardımcı olabilir, yardımları bekliyoruz.....

Atillabattal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Cihaza reset atabilsek belki bu sorun çözülebilir ama hiçbir yerde fabrika ayarlarına nasıl dönüldüğünü bulamadım. Belki bu forumda daha bilgili arkadaşlar bize yardımcı olabilir, yardımları bekliyoruz.....
Ben buldum yolunu.gadgetbridge ile ing firmware yükleniyor fakat benim mi 6 da program sürekli çalışmayı durduruyor.android 8 olduğu için olabilir diye düşünüyorum,android 7 yada 6 olan bir telefonda yapmayı deniycem

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Arkadaşlar Mi band 2 de sanırım yapanlar varmış , 3 de de müziği değiştirme olayı nasıl yapılacak , bilgisi olan var mı ?
mi bandage uygulamasıyla yapılabiliyor ama band 3 e henüz dokunmatik destek gelmedi. ayrıntılarında öyle yazıyor. uygulamayı takip edersen destek gelince deneyebilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar aşağıdaki siteye üye olarak türkçe firmware talep edin. talep fazla olursa öncelik verirler. "kirill" nick li kullanıcı yapıyo firmware leri. çeviri tamamlanmış, sadece firmware yapacak. direk post un linkini atıyorum. ingilizce olarak talep edin kendisinden. ingilizceniz yoksa bunu yazın gitsin: We will waitng for Turkish Firmware.. There's a lot of Mi Band users in Turkey. Thank you for your effort. :)

Son düzenleme:

archysenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
ip6s
Konular
0
ios cihazlar için hava durumundaki çince sorunu düzeldi, mi fit uygulamasını güncellediğinizde hava durumu düzelecektir.

Can Kayadelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
0
ios cihazlar için hava durumundaki çince sorunu düzeldi, mi fit uygulamasını güncellediğinizde hava durumu düzelecektir.

ben güncelledim çinçe oldu saat şimdi ise düzelmiyor çincede kaldı ingilizce denedim kurdum ama update yapmıyor

efekagan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
efekagan
Konular
0
Ben anlatıldığı gibi ingilizceye cevirdim ama sonra playstoreden mifit i yüklemeştim ona da güncelleme geldi ve saati de güncelledi çinceye geri döndü şimdi . linkteki bütün apk ları tekrar yükledim ingilizceye dönmüyor. mibant3 ün şimdiki sürümü V1.2.0.8 olmuş.

archysenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
ip6s
Konular
0
ben güncelledim çinçe oldu saat şimdi ise düzelmiyor çincede kaldı ingilizce denedim kurdum ama update yapmıyor
bende öyle bir sorun çıkarmadı, ingilizceye çevrilememe sebebi son güncellemeyle bilekliğin sürümü 1.0.18 e yükselmiş olması. ingilizce apk 1.0.15 olduğu için güncelleme olarak görmüyor onu.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Ben anlatıldığı gibi ingilizceye cevirdim ama sonra playstoreden mifit i yüklemeştim ona da güncelleme geldi ve saati de güncelledi çinceye geri döndü şimdi . linkteki bütün apk ları tekrar yükledim ingilizceye dönmüyor. mibant3 ün şimdiki sürümü V1.2.0.8 olmuş.

Mi band e eski firmware yi yüklemeniz gerekiyor. Gadgetbridge uygulamasını kulkanarak bunu yapabilirsiniz. Biraz karışık gibi gözüküyor ama basit. Fırsat bulduğumda anlatacağım.

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
beyler birkaç yerde okuduğuma göre cihazın bluetooth mesafesi çok sınırlıymış.evin içinde hemen yan odada bağlantı kopuyormuş.Cihaz henüz elime geçmedi.Kullanan arkadaslar varsa şu an bi aydınlatabilir mi beni? teşekkürler

Üst Alt