Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Mertinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
iPhone 6S
Meslek
Graphic Designer
Konular
0
Mi Hr Rate uygulamasında İngilizce güncelleme gördüm ios için. Öyle İngilizce yapanlar var. Ama uygulamayı satın almanız gerekiyor. YouTube'da falan var. Nedir ne değildir pek araştırmadım.

basmane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
iPhone 7plus
Konular
0
sitesi üzerindeki Türkçe çeviri işlemleri bitti maalesef ki yabancı bir arkadaşın keyfini beklemekteyiz. Keşke yazılım işinden anlasaydım da ivedi şekilde yapsaydım gene de bu işlerden anlayan arkadaşlara ufak bir ricam olsun elinden gelen varsa yaparsa süper olur.

Maalesef ki zor olan Almanca, Japonca ve Vietnamca FW’ler bile bitti ancak maalesef ki Türkçe konusunda çok istekli değil sanırım yapanlar. Yardımcı olacağım bir şey varsa yaparım yapacak olan kişiye haberiniz olsun arkadaşlar.

Adam mesajları görmezden geliyor.Keyfini bekliyoruz hiç bir tepki yok yaparız ederiz demek yok işim var de sıraya aldık de gönlümüz olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

flashock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yekta
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Mi Hr Rate uygulamasında İngilizce güncelleme gördüm ios için. Öyle İngilizce yapanlar var. Ama uygulamayı satın almanız gerekiyor. YouTube'da falan var. Nedir ne değildir pek araştırmadım.
Ben dediğin yöntemle yaptım sorunsuz kullanıyorum İngilizce satın aldım o uygulamayı yukarıda da belirttim zaten.

Adam mesajları görmezden geliyor.Keyfini bekliyoruz hiç bir tepki yok yaparız ederiz demek yok işim var de sıraya aldık de gönlümüz olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Basmane valla haklısın ben kodlama bilmiyorum ama acaba yapabilir miyim diye uğraştım işin içinden çıkamadım maalesef keşke elimden gelseydi.

Mertinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
iPhone 6S
Meslek
Graphic Designer
Konular
0
Arkadaşlar konu dışı olacak, çok özür diliyorum ama, kolumuzu çevirince ekran açılma özelliğini nasıl aktif edebilirim. Kolumu arkaya öne hareket ettirince ekran açılmıyor.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Arkadaşlar konu dışı olacak, çok özür diliyorum ama, kolumuzu çevirince ekran açılma özelliğini nasıl aktif edebilirim. Kolumu arkaya öne hareket ettirince ekran açılmıyor.

Mi Fit içerisinde profil/aygıt ayarları içerisinde seçeneği var, default açık olması lazım. İleri geri değil de klasik saate bakma hareketini yapıp kolu az bir süre havada tutmanız lazım.

Mertinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
iPhone 6S
Meslek
Graphic Designer
Konular
0
Mi Fit içerisinde profil/aygıt ayarları içerisinde seçeneği var, default açık olması lazım. İleri geri değil de klasik saate bakma hareketini yapıp kolu az bir süre havada tutmanız lazım.
Çok teşekkürler hocam hallettim.

Smach38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samil
Cihazım
Mi5
Konular
0
Arkadaşlar Türkçeleştirme çalışmalarına başladım. direk yazılım içerisinde TR dil desteğini ekleyemem ama firmware dosyası ile TR dil desteğini vermeye çalışacağım. Türkçe karakter sorununu nasıl aşacağımı da bilmiyorum bu sebeble örneğin Başlat yerine Baslat, Nabız Hızı yerine Nabiz Hizi olarak çevirmek zorunda kalıyorum. örnek resim aşağıda mevcut. biraz zaman alacak bir uğraş bu sebeblede zaman tanımanızıda rica ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_20180703_161835.jpg
    IMG_20180703_161835.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20180703_161842.jpg
    IMG_20180703_161842.jpg
    1.003 KB · Görüntüleme: 61

Dasilva

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
Asus zenfone
Konular
0
Arkadaşlar Türkçeleştirme çalışmalarına başladım. direk yazılım içerisinde TR dil desteğini ekleyemem ama firmware dosyası ile TR dil desteğini vermeye çalışacağım. Türkçe karakter sorununu nasıl aşacağımı da bilmiyorum bu sebeble örneğin Başlat yerine Baslat, Nabız Hızı yerine Nabiz Hizi olarak çevirmek zorunda kalıyorum. örnek resim aşağıda mevcut. biraz zaman alacak bir uğraş bu sebeblede zaman tanımanızıda rica ederim.

Harika olmuş emeğinize sağlık umarım sonuca varabilirsiniz...

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32

Kutluyotum ve başarılar diliyorum. Nacizane çeviride "yanan" yerine kalori yada yakılan denebilir. :)

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Titreşim alarminı mi fit ile nasıl yapıcaz! Bi el atın?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mi band 2 ile birlikte mi bandage uygulaması kullanıyorum. mi bandage ile alarmlarda saat de titriyor. mi bandage'a mi band 3 desteği de geldi . deneyebilirsiniz. ama sadece android de var bildiğim kadarıyla

Üst Alt