Çözüldü Mi Band 2 uygulama ve cihaz sıfırlama

Bahattin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahattin
Cihazım
Resmi niye 4
Konular
0
Buldum sıfırlanmayı

resulkaraka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
note 6 pro
Meslek
lojistisyen
Konular
7
Buldum sıfırlanmayı
nasıl oluyor dostum yardım eder misin. cihazı sıfırlamam gerek. dokunmatik algılaması zayıfladı. sanırım yüklediğim programdan sebep oldu bu bildirim için yuklemistim

Bahattin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahattin
Cihazım
Resmi niye 4
Konular
0
nasıl oluyor dostum yardım eder misin. cihazı sıfırlamam gerek. dokunmatik algılaması zayıfladı. sanırım yüklediğim programdan sebep oldu bu bildirim için yuklemistim

Kardeşim valla ben mi not 3 telefon kullanıyorum. Daha önce bende eslestiremedim başka telefona baglandiktan sonra olmuyordu ne yaptıysam yapamıyordum. Geçen gün aklıma geldi bide bu mi niy 3 telefonuma eslestireyim dedim baktım sıfırla diyor Birden oldu

AVK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AVK
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Nasıl yaptığımı anlayamadım ama yanlışlıkla başardım. Mi5s kullanıyordum. Bilekliğim bu cihaza tanımlıydı. Bağlantıyı koparmadan cihazı sıfırladım. Sonra ne Mi5s e ne de başka cihaza tanıtamamıştım. MiFit uygulamasına girişte devamlı Mi hesabımla girmeye çalışyordum. Hiç bir zaman bilekliği görmüyordu. Yakın zamanda Mi 6 aldım. MiFit'e girişte facebook üzerinden giriş yaptım bilekliği tanıdı. Sebebi bu mudur bilmiyorum angel~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Nasıl yaptığımı anlayamadım ama yanlışlıkla başardım. Mi5s kullanıyordum. Bilekliğim bu cihaza tanımlıydı. Bağlantıyı koparmadan cihazı sıfırladım. Sonra ne Mi5s e ne de başka cihaza tanıtamamıştım. MiFit uygulamasına girişte devamlı Mi hesabımla girmeye çalışyordum. Hiç bir zaman bilekliği görmüyordu. Yakın zamanda Mi 6 aldım. MiFit'e girişte facebook üzerinden giriş yaptım bilekliği tanıdı. Sebebi bu mudur bilmiyorum angel~~

Büyük ihtimalle ilk cihazınızda da Mi Fit uygulamasına giriş yaparken facebook hesabınızla giriş yapmıştınız ve bilekliğiniz bu hesapla eşleştirilmişti. Yeni aldığınız cihazla aynı hesaba giriş yaptığınızda bilekliği kullanabildiniz.

inanc1905

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Huawei
Konular
0
Benim sorunum ise video da ki notify programına bağlıyım onda sıkıntı yok ama mi fit 'e bağlanamıyorum. İlk açtığım mailimi hatırlayamıyorum bi türlü. Fakat sorun şu ki arıyor, bilekliği buluyor hatta bilekliğime kod yolluyor buraya kadar sorun yok, sorun ekran da ki uyarı gitmediği için kodu giremiyorum sürekli başa dönüyorum.. Ekran resmi atıyorum, bilginiz varsa yardımcı olur musunuz lütfen?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

yalcinbilgili

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
Bende de aynı sorun var kod geliyor ancak girmem için telefon müsaade etmiyor kafayı yiyeceğim. Çözüm bulan varsa lütfen yazsın.

kesbi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
Bende de aynı sorun var kod geliyor ancak girmem için telefon müsaade etmiyor kafayı yiyeceğim. Çözüm bulan varsa lütfen yazsın.
Aynı sorun bende de var. Cihazı zar zor buluyor ama şifreyi telefona yazdırmıyor. Yeniden dene iptal penceresi gitmiyordu. Marketten gadgetbridge diye bir uyugulama indirip eşleştirdim. Sonra sol üstten Debug>factory reset yaptım düzeldi.
@
inanc1905

Son düzenleme:

EnesAslan_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Mı fit in eski sürümü indir böyle bir sorun yok eşleştirince uygulamayı güncelle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim sorunum ise video da ki notify programına bağlıyım onda sıkıntı yok ama mi fit 'e bağlanamıyorum. İlk açtığım mailimi hatırlayamıyorum bi türlü. Fakat sorun şu ki arıyor, bilekliği buluyor hatta bilekliğime kod yolluyor buraya kadar sorun yok, sorun ekran da ki uyarı gitmediği için kodu giremiyorum sürekli başa dönüyorum.. Ekran resmi atıyorum, bilginiz varsa yardımcı olur musunuz lütfen?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mı fit in eski sürümü indir böyle bir sorun yok eşleştirince uygulamayı güncelle

Üst Alt