Çözüldü Mi Band 2 uygulama ve cihaz sıfırlama

wolkhy1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
wolkhy
Cihazım
Mi band 2
Konular
1
Evet arkadşlar maalesef bunu araştırmama ragmen bulamadım. cihazı sıfırlamanın yolu eşleştirmeyi kaldırmak uygulamadan. fakat uygulamadaki verileri sıfırlamanın yolunu bir türlü bulamadım.teknik desteği aradığımda cıhazı onlardan almadıgım ıcın destek veremıyeceklerını soyledıler. anlayısla karsıladım. yardımcı olamadı bana. forum sıtesınde konu acıp bilen arkadasların yardımcı olacagını soyledı. arkadaslar uygulamadakı verılerın sıfırlanması ıcın ne yapmamız gerekıyor bılen var mı

wolkhy1903

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
wolkhy
Cihazım
Mi band 2
Konular
1
anlaşılan kımse cevap vermiyor. neyse iletişime geçip mi hesabımı kapattım ürünüde iade edicem bugun. yapılacak bir şey yok zaten en bastan almam hataydı .

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Selam arkadaşım eşleştirmeyi kaldırdığınız an Mi band 2 deki bilgileriniz yok olur, siz farklı cihaz ve hesapla eşleştirme yaptığınızda 0 dan başlar..

yavuzkenan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi Band 2
Konular
0
Telefonumu güncelledim ve artık mi band 2 bağlanmıyor. Aynı telefon olmasına rağmen. Nasıl çözebiliriz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Telefonumu güncelledim ve artık mi band 2 bağlanmıyor. Aynı telefon olmasına rağmen. Nasıl çözebiliriz.

Hocam telefonunuza ve mi fit uygulamasına aynı hesabınız ile giriş yaptınız değil mi?

magdurbileklikli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aleyna Su
Cihazım
bileklik
Konular
0
güncelleme geldikten sonra bilekliğimi tekrardan algılamadı hala daha da algılamıyor üye girişini de aynı hesapla yapmama rağmen hiçbir türlü bilekliğimi görmüyor ne yapmam gerek

Unutulan67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celal
Cihazım
Htc 10
Konular
0
Aynı durumdan bende sıkıntı çekiyorum. 10 gündür bağlantı kuramadım. Allah rızası için yardım edin. Kafayı yemek üzereyim. Denemedigm şey kalmadı. Mac adresi girip de denedim olmadı. Hiç bir türlü görmüyor. Başka tel ile de eşleşme yapmadım.

ssbyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selcuk
Cihazım
K
Konular
0
Arkadaşlar bende eleştirmeyi kaldırmadan uygulamayı telefonumdan sildim fakat tekrar kurmamama rağmen yeni eşleştirme yapamiyorum. Bilekliği nasıl resetleyebilirim.

TwoEasy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
İphone 5s
Konular
17
Forumda bağlanamayanlar için konu açtım çözümü çok basit ben de geçen hafta keşfettim 1 aydır bağlanamıyordum

kaanerdogdu12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
mi band 2
Konular
0
beyler allah ruzası için yarıdm edin şimdi ben bileklik aldım kullanıdm uzun süre kayışı koptugu ıcın uygulamayıda sıldım bıleklıgıde uzun sure kullanmadım 4 gün once sıparıs ettım kayıs geldı sımdı uygulamayı yukledım baglanmadı bugun bır guncelleme geldı sımdıde sey dıor bileklik is paired by another person.ask them to unpair it or contact our customer service and try again. diyor ne yapıcagımı anlamadım eskı hesabımı hatırlayamıorum sımdı bileklık hıcbır seye yaramıor lutfen yardım edin

Üst Alt