Çözüldü Mi Band 2 uygulama ve cihaz sıfırlama

dahi1016

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dahi
Cihazım
Note 4
Konular
0
Mi Banf 2 Reset işi çözüldü...
Cihazı programdan sonlandırdıktan sonra Ayarla>Uygulama Yöneticisi>Mi Fit> Hafıza buradaki verileri ve ön belleği silelim. Bunlar cihazla olan sekranizasyon verileri. Programı tekrar açıp Oturum açınca cihazı ekle yapıyoruz. İlk gün ki gibi cihazı hem ekliyor hemde cihazı resetliyor... Kolay gelsin...

yavuzkenan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi Band 2
Konular
0
İyi de bizim cihaz telefona hiç bir şekilde bağlanmıyor ki. Cihazın kendini resetlemek lazım.

AVK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AVK
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Telefonum Mi5s. Mi Band 2 bilekliğe Mi Fit ile bağlıydım. Miui 9 7.9.22 yükledim. Yükleme öncesi telefon ve bileklik arasındaki bağlantıyı kesmemiştim. Şimdi bilekliğe bağlanamıyorum.

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam telefonunuza ve mi fit uygulamasına aynı hesabınız ile giriş yaptınız değil mi?
Hocam babamın mi band 2 için olan hesabı unutmuş babam şuan başka hesaba bağlayamıyorum 3.parti uygulamalar bile bulamıyor mi band ı ne yapacağız şimdi?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam babamın mi band 2 için olan hesabı unutmuş babam şuan başka hesaba bağlayamıyorum 3.parti uygulamalar bile bulamıyor mi band ı ne yapacağız şimdi?
Hesabı hatırlaması lazım hocam maalesef başka yolu yok. Ya da faturalarınızla beraber Çin üzerinden Xiaomi'ye yazarak hesap sıfırlama talep edebilirsiniz.

ssbyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selcuk
Cihazım
K
Konular
0
Hesabı hatırlaması lazım hocam maalesef başka yolu yok. Ya da faturalarınızla beraber Çin üzerinden Xiaomi'ye yazarak hesap sıfırlama talep edebilirsiniz.
Ayni sorun bende de var. Hesabı hatırladığimizda nasıl bir yol takip edeceğiz. Hesaba girdiğimde bilekliği göremiyorum ki.

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Efendhy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alican
Cihazım
İphone 6sP
Konular
0
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu ios’ta sorunu çözdüm. Daha önce eşleştirilen telefon elimde olmadığı için başka cihazlarla eşleştiremiyordum ben de.
Biraz uzun bir yol ama başarılı
Öncelikle bir android cihaz bulmanız gerekiyor. Daha sonra şu videodaki adımları yerine getirin
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Ben bunları yapmama rağmen çözüm bulamasım ama pes etmedim.
Daha sonra şu videodakileri yaptım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Ve ardından btoolkit yükleyerek unpair yaptım ve bu cihazdan tamamen kaldırdım mi band bilgilerini.
Sonrasında iphone cihazımla sanki yeni almışım gibi eşleştirmesini yaptım ve başarılı :)

İşin özeti; androiddeki uygulamalarla cihazı androide eşleştirip daha sonra eşleştirmesini kaldırıyoruz ve mi band iphone ile eşleşmeye hazır oluyor.
Sevgiler :)

mertcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MERT
Cihazım
RDMİNOTE3PRO
Konular
1
ios da eşleşmeyi kaldırmadan android kurmak istedim.eşleşmiyordu.sonunda oldu.
eşleşme hiç olmuyorsa yada eski eşleşmeyi kaldıramıyorsanız çözüm budur:
üstteki 1.videoda ble scanner kurulumuna kadar gelin.1.49 uncu saniyedeki ble scannere connect deyin.orda connected yazısını görün.(disconnected filan diyor.ble scanner da connected yazısını görene kadar ble scanner programında connect tuşuna basın) connected yazdıgını görünce hemen fix-it for mi band de mac adresinin orada bağlan-eşleş tuşuna basın.bağlandı eşleşti demesi lazım sonra videoda anlatılanı yaparsanız çözülür. günlerdir unpair yapamıyordum.yada pair yapamıyordum sonunda böyle çözüldü.mi fit le de eşleşti.her programla eşleşti.kolay gelsin.

ahmet kayaman

ahmet kayaman
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet kayama
Cihazım
mi 5s plus
Konular
0
Merhaba
Benim sorunum mit fit uygulamasıyla ilgili.
Mi Band 2 alıp mi 5s plus'la eşleştirdim. Ürünü beğenmeyince geri yolladım. Sanırım çıkış yapmadığım için şu an mi fit uygulamam adım saymıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Üst Alt