Yardım Mi a2 şarj sorunu

Turgut0642

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
Xiaomi mi a2 aldım 1 hafta oldu ama şarjı çabuk bitiyor neden acaba bilgisi olan? Pişmanım xiaomi aldığıma. Biraz geri de kalmışlar huawei Samsunga göre. Daha yeni marka diyeceksiniz ama sahaya açılmış bir marka böyle olmaması gerekiyor çok eksiği var çook :(

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Kesinlikle haklı bekleme süresinde çok hızlı bitiyor ama uçuş moduna aldigimda hiç kipirdamiyor bence sorun sebeke
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şarja şebekenin etkisi var bazı bölgelerdeki bazistasyonu kaynaklı sorunlar şarj etkiliyor mesela ayarlarda bağlantıyı 3g 2g yaparsan beklemede şarjı daha az yer 4g açıkken aynı zamanda 3gde açık
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben alalı 1 yılı gecti şuan aynı ekran açık sürelerini alamıyorum mesajı Mart'ta yazmışım şuan kasim ayına geldik günlük 6-6.30 saat ekran açık alıyorum artık ve 24 saat şarj gidiyor Max
Pil zamanla aşınıyor 6 saat şarj normal a2 için sürekli şarj ola ola zamanla pilde aşınma ömründe kısalma oluyor %10 15 aşınmavardır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben alalı 1 yılı gecti şuan aynı ekran açık sürelerini alamıyorum mesajı Mart'ta yazmışım şuan kasim ayına geldik günlük 6-6.30 saat ekran açık alıyorum artık ve 24 saat şarj gidiyor Max
Pil zamanla aşınıyor 6 saat şarj normal a2 için sürekli şarj ola ola zamanla pilde aşınma ömründe kısalma oluyor %10 15 aşınmavardır bizde de 6 saat birde romlsrdanda kaynaklı ama bataryada illaki aşınma olur

Oyla:

Slymmcngzr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
,1
Cihazım
Mi a2
Konular
0
Hocam konuma göre Bluetooth ve wifi araması var onu kapatın. Eve geldiğinizde wifi açması gerektiğini evden çıkınca kapatması gerektiğini algılıyor. Çok sağlam batarya yer bu. Kapatınca farkını göreceksiniz. Her uygulamanın ayrı ayrı arka plan verilerini ve arka plan kullanımlarını kapatın. Tabi WhatsApp gibi sürekli bildirim bekleyecekleriniz hariç. Piyasadaki bütün 3000mah bataryalı cihazlardan çok daha fazla kullanım süresi alabilirsiniz.
4 32 GB olanin ada ve 6 128 GB olanında bu problem yok sadece 4 64 GB olanında bu sıkıntı mevcuttur

Oyla:
Üst Alt