Yardım Mi a2 şarj sorunu

Turgut0642

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
Xiaomi mi a2 aldım 1 hafta oldu ama şarjı çabuk bitiyor neden acaba bilgisi olan? Pişmanım xiaomi aldığıma. Biraz geri de kalmışlar huawei Samsunga göre. Daha yeni marka diyeceksiniz ama sahaya açılmış bir marka böyle olmaması gerekiyor çok eksiği var çook :(

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Şarjı ne kadar sürede bitiyor ? Bekleme süresi ve ekran süreniz nedir ? Ne sıklıkla hangi uygulamaları kullanıyorsunuz acaba ? Ekran görüntüsü eklerseniz daha ayrıntılı yardım alabilirsiniz.

Oyla:

Turgut0642

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
Şarjı ne kadar sürede bitiyor ? Bekleme süresi ve ekran süreniz nedir ? Ne sıklıkla hangi uygulamaları kullanıyorsunuz acaba ? Ekran görüntüsü eklerseniz daha ayrıntılı yardım alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181114-132633.png
    Screenshot_20181114-132633.png
    187,6 KB · Görüntüleme: 94
Oyla:

tomor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağdaş
Cihazım
Mi A2
Konular
3
huawei nin gerisinde kaldıgını düşünmüyorum hatta önünde bana göre fiyatına göre kendi segmentindeki en iyi bi kaç telefondan biri şarj için isiyorsanız keşke lite modelini alsaydınız. Oyun hariç 7 saat felan ekran süresi alıyorum ben 3000 maha göre yeterli bence. Cok sık oyun oynuyorsanız erken sürede biter tabiki

Oyla:

Turgut0642

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
hocam oyunlar da eyvallah ama normal gece bırakıyorum rahat %8 veya 9 gidiyor ona ne demeli. Arka plan uygulamaları kapatma programı varsa önerebilir misin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam oyunlar da eyvallah ama normal gece bırakıyorum rahat %8 veya 9 gidiyor ona ne demeli. Arka plan uygulamaları kapatma programı varsa önerebilir misin

Oyla:

tomor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağdaş
Cihazım
Mi A2
Konular
3
hiç birşey yapmıyorken %8 gitmesi normal değil. Arka plan kapatma uygulamaları bir işe yaramıyor. Komple uygulamayı uyutan bi kaç program var ama onlarda root istiyor sanırım. diye bi program duydum root istiyormu bilmiyorum bakabilirsin

Oyla:

Turgut0642

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
hiç birşey yapmıyorken %8 gitmesi normal değil. Arka plan kapatma uygulamaları bir işe yaramıyor. Komple uygulamayı uyutan bi kaç program var ama onlarda root istiyor sanırım. diye bi program duydum root istiyormu bilmiyorum bakabilirsin
Anlam veremedim ya telefona. Güzel android kullanıcsıyım pişman etti aldığıma ya. Let go ya koydum en kısa zamanda satcam huawei p20 lite alırım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181114-141748.png
    Screenshot_20181114-141748.png
    137,7 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
Oyla:

wantet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ota
Cihazım
xiaomi not4x
Konular
11
Xiaomi mi a2 aldım 1 hafta oldu ama şarjı çabuk bitiyor neden acaba bilgisi olan? Pişmanım xiaomi aldığıma. Biraz geri de kalmışlar huawei Samsunga göre. Daha yeni marka diyeceksiniz ama sahaya açılmış bir marka böyle olmaması gerekiyor çok eksiği var çook :(
cpu z yi yükle çekirdek hızları takılı kalıyordu kontrol et bende de oldu ama şu an iyi düzelttiler

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6

mobil veri açıksa çok yer tüm tellerde hızlı yer arka plan verilerini kapat birde bazı uygulamalar pili çok yiyor onları bulman lazım ayarlarda pi tasarrufu var ona bas kırmızı olucak altı üstü gece ona al istersen ben bazen onda kullanıyorum netim sürekli açık whastap filan 1 günü deviriyor ama pilde bi sıkıntı oldugu kesın yazılımsa şarjdan çekince hemen 99 oluyor 2 dkda

Oyla:

wantet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ota
Cihazım
xiaomi not4x
Konular
11
mobil veri açıksa çok yer tüm tellerde hızlı yer arka plan verilerini kapat birde bazı uygulamalar pili çok yiyor onları bulman lazım ayarlarda pi tasarrufu var ona bas kırmızı olucak altı üstü gece ona al istersen ben bazen onda kullanıyorum netim sürekli açık whastap filan 1 günü deviriyor ama pilde bi sıkıntı oldugu kesın yazılımsa şarjdan çekince hemen 99 oluyor 2 dkda
güncelleme yi yükledinmi o zaman düzelir

Oyla:
Üst Alt