Soru Mi A2 Lite sorunları

Dnzgygsz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Merhabalar, Mi A2 Lite telefonumda etkin hale getirdiğim ekran koruyucu telefonun uyku moduna girmesinden sonra etkin hale gelmiyor, bildirim çubuğunda batarya yüzdesini değiştiremiyorum ve telefonda galeri uygulaması yok.

Son düzenleme:

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
Arkadasa özelden mesaj ile sorunun cozumu hakkinda bahsettim
Teşekkür ederim.Bu arada uyarı ışığı pil tasarrufuna geçme seviyesi benimkinde en yüksekteydi.Bunu çoğunlukla tasarruf modunda kalsın diye ayarlamıştım.Cihaz batarya yuzde 70 te olsa bile devamlı pil bitme uyarısi verir gibi yanıp sönüyordu.ayarı düsürünce düzeldi.
Tabii burada ledin tek renk olması uyarınin mahiyetini anlamamıza yardımcı olmuyor.
Denk gelen olursa Brkdzdr hocamın uyarısı ile çözüm yolunuda önermiş olalım.

Oyla:

Fsmm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Konular
1
Arkadaşlar 2 defa hard format atmama rağmen tlf uyuma modunda veya ana ekranda iken whatsapp bildirimlerini alamıyorum. Bütün bildirim seçenekleri gerek ayarlar gerekse whatsapp bildirim ayarlarından hepsi aktifkonumda.Whatsapp uygulamasının içine girince bir anda ard arda bildiriler gelmekte.çözümü olan varmı bu konuda.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Whatsapp ı iş gereği aktif kullanmaktayım.Bu konuda yardımcı olabilecek üyemiz varmı?

Oyla:

Mavipelerin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
A2 Lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba sizde de gelen arama olduğu zaman üst taraftan ayrıca cevap ver veya kapat kutucuk bildirimi geliyor mu?

Ayrıca konuşma bittiği zaman telefonu kapatacağım zaman yine yukarıdan üst panel aşağıya inmiş oluyor bazen. Aşağıda görseller mevcut.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Arkadaşlar merhaba sizde de gelen arama olduğu zaman üst taraftan ayrıca cevap ver veya kapat kutucuk bildirimi geliyor mu?

Ayrıca konuşma bittiği zaman telefonu kapatacağım zaman yine yukarıdan üst panel aşağıya inmiş oluyor bazen. Aşağıda görseller mevcut.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kilit açıkken arama gelirse böyle gözüküyor galiba

Oyla:

Cakir10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sümeyye
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, benim mi a2 lite cihazımın ön kamerasının rengi özellikle whatsapp ve instagram kullanirken beyaz ve soluk oluyor. Bunun dışında ekranın kendi renklerinde de genel olarak bir solukluk var. Sizde de aynı durum var mı acaba benim cihazda mı sorun var?

Oyla:

Emrahytsn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Xioami A2 lite
Konular
0
Benimde şarji çabuk bitiyor bazıları ekran kullanımı ni 12 saat demiş benimki beş yada altı dan fazla olmuyor başka bunu yaşayan var mı

Oyla:

mtanhu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mia2lite
Konular
1
Merhaba,

Şöyle bir sorunum var:
Örneğin telefon geldiğinde kulağıma götürüp konuşuyorum sonra telefonu kulağımdan aldığımda tepedeki bildirim ekranı aşağıya iniyor. Hali ile telefon arama ekranının üzerinde. Bildirim ekranını geri yerine gönder vs. çağrıyı hemen kapatamıyorum.

Kulağımdan çekerken, bildirim ekranını parmağımla yukarıdan çekmişim gibi algılıyor telefon:) Bu durumla karşılaşanlar var mı aramızda?
Önceki telefonlarımda hiç başıma gelmemişti.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

[ /QUOTE]

Merhaba,

Aynı dertten ben de müzdaribim. Dert diyorum artık her konuşma bittiğinde bir de bildirim çubuğunu kapatıyorum. Benim sorunum da aynısı.

Son düzenleme:
Oyla:

Fsmm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Konular
1
Arkadaşlar 2 defa hard format atmama rağmen tlf uyuma modunda veya ana ekranda iken whatsapp bildirimlerini alamıyorum. Bütün bildirim seçenekleri gerek ayarlar gerekse whatsapp bildirim ayarlarından hepsi aktifkonumda.Whatsapp uygulamasının içine girince bir anda ard arda bildiriler gelmekte.çözümü olan varmı bu konuda.

Çözümü olan varmı

Oyla:

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Şu çentiği her uygulama'da, oyunlar'da yan veya dik tam ekran olarak kullanabilsek başka birşey istemiyorum, ama sanırım mümkün değil gibi, bir yazılım filan lazım en azından...

Oyla:
Üst Alt