Rehber Mi A2 Lite Rootsuz Google Camera Yükleme rehberi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FataL1ty

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Memati
Cihazım
A2
Konular
1
fark yok yani a2 lite ile a2 arasında tamamdır google pixel 3 mod diye bir apk indirdim xda sitesinden fark edermi aynı adımları uygulayıp pixel 3 kurmayı düsünüyorum

seriousman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nuri
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
kardeşim ben bunu 9.işleme kadar sorunsuz yaptım ama 10. işlemde failed yazıyor komutlarda , neden olabilir. Birde daha sonra olmayınca fazla uğraşmayıp 13. işlemden devam edip oem kilidini kapattım daha sonrada telefona reset attım , yalnız bu patched_boot.img dosyasını boot yapmış oldukya bunu kaldırmaya falan veya başka birşey yapmamıza gerek varmı sorun olurmu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde bu işlelerden sonra kullanılabilir depolama birimi 53,69 gb görülüyor , daha önce 56 küsürdü sanki

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
fark yok yani a2 lite ile a2 arasında tamamdır google pixel 3 mod diye bir apk indirdim xda sitesinden fark edermi aynı adımları uygulayıp pixel 3 kurmayı düsünüyorum
Hocam konu başlığında A2 lite yazıyor. Düz A2 modelinde denenmedi.Olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ama A2 Lite cihazınız varsa bu rehberi kullanabilirsiniz sorun olmaz.
kardeşim ben bunu 9.işleme kadar sorunsuz yaptım ama 10. işlemde failed yazıyor komutlarda , neden olabilir. Birde daha sonra olmayınca fazla uğraşmayıp 13. işlemden devam edip oem kilidini kapattım daha sonrada telefona reset attım , yalnız bu patched_boot.img dosyasını boot yapmış oldukya bunu kaldırmaya falan veya başka birşey yapmamıza gerek varmı sorun olurmu ?

birde bu işlelerden sonra kullanılabilir depolama birimi 53,69 gb görülüyor , daha önce 56 küsürdü sanki
Adımları takip ederek tekrar yapın hocam, bir yerde atladığınız veya eksik yaptığınız bişey olabilir. Boot.img dosyası sorun oluşturmaz. Zaten onu geçici olarak boot ediyoruz.

freeliorn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Gm5 Plus
Konular
1
Android Pie yüklediğimizde ya da wipe data yaparsak bu uygulama siliniyor mu?

seriousman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nuri
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Hocam konu başlığında A2 lite yazıyor. Düz A2 modelinde denenmedi.Olur mu olmaz mı bilmiyorum. Ama A2 Lite cihazınız varsa bu rehberi kullanabilirsiniz sorun olmaz.

Adımları takip ederek tekrar yapın hocam, bir yerde atladığınız veya eksik yaptığınız bişey olabilir. Boot.img dosyası sorun oluşturmaz. Zaten onu geçici olarak boot ediyoruz.

Öncelikle teşekkürler cevabınız için ;

Tekrar denememde 5. adımda device yazan yerde başka bir şey yazdığını farkettim (aşağıda görseli farkettim) , ilk denememde de böyleydi sanırsam , sorun bu sebepten olabilir mi , bu sebeptense çözümü ne olabilir acaba bilginiz varmı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Arkadaşlar GCam ile stok kamera arasındaki fark çok mu bariz? Bazı arkadaşların yüklerken bazı sıkıntılarla da karşılaştıkları gözüküyor, biraz kararsız kaldım bu uğraş ve riski alamaya değer mi?

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
bootloaderi tekrar kilitleme adımına kadar herşey ok. bootloadri kilitlersem telefon açılmıyor the system has been destroyed mesajı alıyorum tekrar unlock yaparsam sorunsuz açılıyor google kamera da çalışıyor bootloaderi nasıl kilitleyeceğim. netflix çalışmıyor bootloader açık oldugu için

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
bootloaderi tekrar kilitleme adımına kadar herşey ok. bootloadri kilitlersem telefon açılmıyor the system has been destroyed mesajı alıyorum tekrar unlock yaparsam sorunsuz açılıyor google kamera da çalışıyor bootloaderi nasıl kilitleyeceğim. netflix çalışmıyor bootloader açık oldugu için
Bootloader kilidini açtıktan sonra mi flash tool ile stock romu flaşlamanız gerekiyor hocam

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Bootloader kilidini açtıktan sonra mi flash tool ile stock romu flaşlamanız gerekiyor hocam
o zaman google camera yukleme için yaptıgımız işlemler iptal olmuş olmuyor mu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada miflash ile stock rom yükleyemiyorum yüklerimiş gibi yapıyor 2 saniyede flash done diyor hiç bir hareket yok.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt