Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Stock rom kullanıyorum. Miui 11 yüklersem, şu anda olmayan hangi özellikler gelecek?
Baya bi özellik geliyor. Beklemeden yükleyin derim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abi selam..
A2lite romu kurmuştum birader kullanıyor idi.
Rom içinden fabrika ayarlarına sıfırlamış.
Twrp de kalmış cihaz.
Bende format data yapip tekrar romu atıyorum yalnız tekrar twrp ye atıyor şaşırdım neden böyle oluyor. Fikriniz var mı?
Vbmeta yüklemeniz gerekiyor bu durumda

directixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Varol
Cihazım
MI A2 Lite
Konular
8
Tam olarak ne gibi ek özellikler geldiğini anlatabilecek bir arkadaş var mı? İşlem riskli bir işleme benziyor. Çok fark etmeyecekse hiç riske girmeyeyim.

directixxx' Alıntı:
Stock rom kullanıyorum. Miui 11 yüklersem, şu anda olmayan hangi özellikler gelecek?

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Tam olarak ne gibi ek özellikler geldiğini anlatabilecek bir arkadaş var mı? İşlem riskli bir işleme benziyor. Çok fark etmeyecekse hiç riske girmeyeyim.

Öncelikle baştan sona arayüz değişiyor. Arama kaydı, 3 parmak kaydırarak ekran görüntüsü alma, ikinci alan, oyun hızlandırıcı, daha akıcı bi sisitem ve dokunmatiği bir nebze düzeltiyor. Bunlar şimdilik aklıma gelenler

directixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Varol
Cihazım
MI A2 Lite
Konular
8
Öncelikle baştan sona arayüz değişiyor. Arama kaydı, 3 parmak kaydırarak ekran görüntüsü alma, ikinci alan, oyun hızlandırıcı, daha akıcı bi sisitem ve dokunmatiği bir nebze düzeltiyor. Bunlar şimdilik aklıma gelenler
Stock rom kullanıyordum. 11.0.4 versiyonu 2 defa yükledim, açıldı ve kuruluma geçtiğinde hatalar vermeye başladı ve "güncelleme yapılıyor" sayfasında takılı kaldı. ben de 11.0.3 versiyonu yükledim. Üstüne bide magisk attım, cillop oldu. bir uygulama cihazı bu kadarmı değiştirir? sanki yeni telefon almış gibiyim. otomatik uçak modu root olmadığından yapamıyordum, romun içinde geldi. gcam ve fluid ng sorunsuz yükledim ve çalışıyor. Yüz tanıma and.10 da gitmişti yeniden geldi. tek el modu vs. hepsi güzel. Ama benim en şaşırdığım şey, aldığımdan beri çift tıklamayla açılmayan ekran artık çift tıklamayla açılıyor. Stock romdakiler hemen yüklesin ben kalan 4 aylık garantiyi yakıp yükledim. Bu arada işlemi Nurullah Yılmazın youtube videolarını seyrederek yaptım. Kendisine teşekkürler.

cicekkafa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
toprak
Cihazım
mi a2 lite
Konular
0
modem ve wifi sorunu düzeldi mi

ByBlaCk4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusufcan
Cihazım
E5603
Konular
0
internette android 10 tabanlı miui12 portları geziyo deneyip test eden oldumu forumda paylaşıp bilgilendirebilecek biri varmıdır?

asdetu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asde
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
İşsiz
Konular
1
internette android 10 tabanlı miui12 portları geziyo deneyip test eden oldumu forumda paylaşıp bilgilendirebilecek biri varmıdır?
denemedim ama yapanlar birkaç önemli sorun olduğunu söyledi. bu yüzden vazgeçtim. şimdilik beklemeliyiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

modem ve wifi sorunu düzeldi mi
soruyu tam olarak anlamadım ama anladığım kadar cevaplayayım. miui 11'de modem veya wifi sorunu yok. Android one'de iken bir çok sorun vardı. bunların içinde modeme bağlanma sorunu da vardı benim. onun kadar sıkan bir sorun daha vardı ki o da, arkaplandaki uygulamalar kapanıyordu. geçiş yapınca yeniden açılıyordu. banka işlemlerinde çıldırtıyordu beni. oyunlarda aynı şekilde. oynarken biri arasa bile görüşme bitince oyun yediden açılıyordu. miui 11'e geçiş yaptım. hiçbir sorun göremedim. artılarını anlat anlat bitmez zaten. arayüzden ibaret değil. şimdiye kadar geçmememin sebebi garanti idi. bu kadar iyi olduğunu bilseydim aldığım gibi geçerdim. sanki eşekten inip ata binmişim gibi oldu. :)

Son düzenleme:

asdetu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asde
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
İşsiz
Konular