Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

sonbahar 78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Al
Cihazım
Redmi 4x
Konular
0
Modem dosyası mutlaka gerekli mi? Tam olarak ne işe yarıyor? Bir de linktekilerden hangisini yükleyeceğiz? Son olarak da twrp den yükleyeceğiz değil mi? :)

sonbahar 78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Al
Cihazım
Redmi 4x
Konular
0
Hem bu romu hem 11.0.3 olan versiyonu, yine xda dan başka bir romu yüklüyorum. Mi yazısında kalıyor. Sürekli reset atıyor. Format kısmına gelip yes dedim. Wipe dan hepsini işaretleyip, herşeyi silip yapıyorum. 3 romda da aynı şey oluyor. Mi yazısında kalıp, sürekli reset atıyor. Nerede yanlışlık var? Ne yapmak lazım?

Tolga

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 4 LTE
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar daha önceden rom yükleme tecrübelerim var anlarım bu işlerden ama son telefonum olan A2 Lite'a aldığımdan beri hiç rom yüklemedim. İlk defa bu romu yüklemek istiyorum ama sonradan beni üzecek hatalar, şarj sorunu, kendi kendine restart gibi problemler yapar mı acaba? İlk mesajdaki Miui 11 Stabil V.11.0.4 dosyasını kuran arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi lütfen? Bir de bu romu yükledikten sonra beğenmezsem tamamen eski haline dönüp bootloader'ı geri kilitleyip hiçbir şey yapmamış gibi sorunsuz devam etme şansım var mı?
Teşekkürler

baha396

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
Mİ A2 LİTE
Konular
0
cihaza başka bi rom yuklemiştim normal bi şekilde açıldı kamera wifi aramada yaptım ama karşı taraf beni aramasına rağmen ve telefonda öyle bi uyarı yok boş gelen arama yok gibi sonra fabrika ayarlarına döndüm düzelir diye şimdide sizin romu yukledim ama sanki yuklenmemiş gibi twrp moduna geri geliyor açılmıyor neden acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

asdetu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asde
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
İşsiz
Konular
1
Miui 12 de gelir mi a2 Lite için. Yoksa bunu yüklemelimiyim.

Mehmetkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
10
ve konuya bunları eklemenizi tavsiye ederim, resmi olmasa bile şifreleme çözüyor ve her romu yükleyebiliyor :)

susel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
0
Selam arkadaşlar
Ben bu Romu kurunca play store'dan enpara uygulamasını bulamıyorum. Diğer banka uygulamalarını indirip kurdum ama enpara yok. Web üzerinden göndereyim dedim Cihazlar listesinde telefon görünmüyor. Daha doğrusu diğer uygulamalarda cihaz görünüyor listede ama enparada yok. Yazılımın istediği android versiyonu mu karşılamıyor, öyleyse ne yapmak gerekir bilemedim. Yardımlarınızı rica ederim.

Ozzyozborn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Red Mi K20 Pro
Meslek
Mobilyacı
Konular
12
Abi selam..
A2lite romu kurmuştum birader kullanıyor idi.
Rom içinden fabrika ayarlarına sıfırlamış.
Twrp de kalmış cihaz.
Bende format data yapip tekrar romu atıyorum yalnız tekrar twrp ye atıyor şaşırdım neden böyle oluyor. Fikriniz var mı?

directixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Varol
Cihazım
MI A2 Lite
Konular
8
Stock rom kullanıyorum. Miui 11 yüklersem, şu anda olmayan hangi özellikler gelecek?

Üst Alt