Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
Mi A2 Lite de bu romu kullanan yok galiba...
Yazılanları herkes görüyor fakat kimse cevap vermiyor.
Baksanıza şarj problemi bile bu konunun altında yazılmış....

Yada ilgili arkadaşlar meşgul yine de emeğe sağlık....

Yine beklemeye devam....

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByBlaCk4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusufcan
Cihazım
E5603
Konular
0
Oyun için orjinal rommu yoksa bu roomu ustam
Öncelikle kusura bakmayın, foruma pek girmediğimden şimdi gördüm mesajınızı
Stock rom oyun ve genel kullanım açısından sürekli droplara neden olduğundan kesinlikle bu romu kurmanızı öneririm.
Romda volte konusunda bir sorun var onun dışında bir hata ile karşılaşmadım, rom paylaşıldığından beri cihazımda kurulu ve gerek batarya gerek oyun performansı olarak memnunum, bi ara pubg sarmıştı baya oynamıştım, onun dışında işlerden dolayı pek oyuna vakit ayırmıyorum anca yolda coc felan girip köyüme bakıp çıkıyorum, genelde sosyal medyada takılmak için cihazı kullanıyorum ve genel kullanım açısından bu rom gayet iyi bence, telefonun şarjı konusundada sorun yaşayanlar genelde şarj adaptörlerinden ötürü sorun yaşamaktalar, ben orjinal şarj aleti ve kablosu ile kullanmaktayım ve nerdeyse halen ilk günkü gibi şarj hızları bu romdada, kamera olarak gcam kurmak isteyenlerde camera2api yi aktif ederlerse gcam+hdr ile fotoğraflar çok güzel olmakta, özellikle karanlık ortamda beklediğimden daha iyi sonuçlar vermekte, android 10 tabanlı bir miui 12 sürümü daha var şuan ortalıkta gezen, onuda müsait bir zamanda test etmeyi düşünüyorum, pek hatası olmadığını duydum, test etmek isteyen varsa link

Hüseyin Ünel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
4
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Merhabalar,

Xiaomi Redmi 6 Pro cihazından port ile karşınızdayız

Dikkat : Öncelikle cihazınızın bootloader kilidi açık olmalıdır. Rehber - Xiaomi Mi A2 Lite Bootloader Kilidini Açma
Dikkat : Öncelikle cihazınıza twrp kurulmalıdır. Rehber - [Official] [Recovery] Mi A2 Lite için TWRP 3.3.1
Dikkat : Twrp üzerinden tüm yedeklerinizi almanızı öneririm. Özellikle efs yedeğinizi almanızda fayda var.

Adım 1 : Ekteki linkten 3 adet dosyayı indirelim
Adım 2 : Cihazımızı twrp moduyla açalım ( Cihazı kapatın, ses açma + başlatma tuşuyla açalım )
Adım 3 : Wipe menüsünden dahili hafıza hariç hepsini silelim
Adım 4 : İndirdiğimiz Xiaomi Miui eu romunu cihazımıza atalım. Twrp üzerinden direkt kuralım. İnstall/ miui11.zip/yükle
Adım 5 : İşlem tamam, cihazımızı açalım. Eğer wifi veya şebeke ile ilgili bir sorun varsa, Ekteki modem dosyasını twrp yi tekrar açıp direk flashlayalım.
Adım 6 : Ekteki magisk manager apk dosyasını cihazımız açıldıktan sonra normal olarak kuralım..

Miui 11 Beta Eu zip :
Modem fix :

Miui 11 Stabil V.11.0.4 :
Magisk Manager :

Twrp :

Güle güle kullanın. Anlatılanları eksiksiz yapmanız halinde sorunsuz geçebileceksiniz. Risk tümüyle size aittdir.

Kaynak :
dosya bulunamadı diyo linki güncellermisiniz hocam

onrszr15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
0
Merhaba,
Linkler kırık yeniden düzeltebilir misiniz?

Üst Alt