İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
Güncelleme yıl yaptım üstüne hard reset attım. Genel izlenimim iyi.
Fakat and. 8 de olmayan birşey çıktı.interneti paylaştığım da bilgisayarım artık ağa bağlanamıyor. Bu problemi yaşayan var mı acaba?

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fsmm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Konular
1
Güncelleme yıl yaptım üstüne hard reset attım. Genel izlenimim iyi.
Fakat and. 8 de olmayan birşey çıktı.interneti paylaştığım da bilgisayarım artık ağa bağlanamıyor. Bu problemi yaşayan var mı acaba?

Hard reset yapamadım anlatabilirmisin.ses(+) ile power tuşuna birlikte basınca hata veriyor ancak ses (-) ile power tuşunda ise fastrood gibi bir şey yazdı ama format atmadı

Anemon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konular
3
Hard reset yapamadım anlatabilirmisin.ses(+) ile power tuşuna birlikte basınca hata veriyor ancak ses (-) ile power tuşunda ise fastrood gibi bir şey yazdı ama format atmadı

Ses + ve Power tusuna basili tuttuktan sonra NO COMMAND yazacak.hata iletisi gibi zaten.
Sonra yine SES+ve POWER a3 yada 4 defa kisa kisa ayni anda basinca istedigimiz menu aciliyor.

İmmortalsoul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ADEM
Cihazım
A2 lite 64gb
Konular
0
Telefonun zil sesini kısmak için ses tuşlarına basıyorum ama medya sesini kisiyor. Ayarlar menüsüne girip kısmak gerekiyor. Bu sefer de kısarken zil çalıyor. Hiç hoş bir durum değil bu. Bu durum değişiyor mu?

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arkadaşlar daha önce vpn ile yuklemistim konuşma sırasında karşı tarafın sesinde bozulma oluyordu çok net gelmiyordu zor bela tekrar 8e döndüm. Şimdi güncellesem mi bilmiyorum güncelleyen varsa ses problemini cozmusler mi acaba?

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Telefonun zil sesini kısmak için ses tuşlarına basıyorum ama medya sesini kisiyor. Ayarlar menüsüne girip kısmak gerekiyor. Bu sefer de kısarken zil çalıyor. Hiç hoş bir durum değil bu. Bu durum değişiyor mu?
Hayır arkadaşım, ses kıstığın bölümde çıkan zil logosuna basarsan titreşime alabilirsin.

ukarakas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ümit
Konular
2
arkadaşlar ben güncellemeyi aldım genelde memnunum ama youtube da video izlerken ekranda play tusu ve geri sarma tusları hep çıkıyor videonun üstünde hiç kaybolmuyor. Bi fikri olan var mı acaba?

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Guncellemeden sonra wifi yavaş çalışıyor. Speedtest 4-5 mbit çıkıyor. Eger konumu kapatirsam hiz normale donuyor Oreo da böyle bir sorun yoktu. Konumu kapatirsam bir suru uygulama var konuma ihtiyac duyan sıkıntı oluyor. Acarsam da yavas calisiyor. Aynı sorunu yaşayan varmı acaba

Son düzenleme:

Kinqpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Guncellemeden sonra wifi yavaş çalışıyor. Speedtest 4-5 mbit çıkıyor. Eger konumu kapatirsam hiz normale donuyor Oreo da böyle bir sorun yoktu. Konumu kapatirsam bir suru uygulama var konuma ihtiyac duyan sıkıntı oluyor. Acarsam da yavas calisiyor. Aynı sorunu yaşayan varmı acaba

Birebir aynı sorun bende de var. Kac gündür kara kara düşünüyordum siz konum açıkken oluyor deyince konumu kapatıp denedim ve internet hızım düzeldi. Teşekkür ederim.

sgunaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Birebir aynı sorun bende de var. Kac gündür kara kara düşünüyordum siz konum açıkken oluyor deyince konumu kapatıp denedim ve internet hızım düzeldi. Teşekkür ederim.
Eyw ama bu kesin çözüm değil tabi konumu açmak gerekiyor bazı uygulamalar için. Açtığımızda wifi yavaş çalışıyor

Üst Alt