İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6

Ya arkadaşlar ne kaynağı? Siz bana gösterin resmi olarak güncellemenin duyurusunu. Var mı? Yok.

Adamlar daha duyuru yapmamış gelin güvey oluyorsunuz. Adamlar güncelleme yayınladı diyelim duyuru yapmayacak mı? İşte bu zaten kendi başına bir kaynaktır.

Açtığım konuda bir çok kanıt da mevcuttur.

Mesela; Android 8, 9'dan daha büyük alan kaplıyor :D bu nerede görülmüş ki?

BETA bu yapılan yol. Güncelleme dağıtılmadı bile.

Son düzenleme:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
VPN üzerinden yükledim ancak çok sorunlu bir sistem hic yüklemeye değmez bilginize

ammaraksy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ammar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
3
Arkadaslar merhaba dun gece android 9 guncellememi yaptım. Genel olarak cok memnunum bir çok hata duzeltilmis ve telefon hizlandi resmen ama bir sorunum var sizdede oluyorsa lutfen bildirin uygulamalar ( Twitter,facebook,instagram ,whatsapp ) gec acilmaya basladi whatsappta sohbetten cikinca (normal kisilerin oldugu ekranina dönünce) ana ekran bir saniyeligine görünüyor. Whatsappda degisiklik farkedenler lutfen yazabilir mi.saygılar

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Arkadaslar merhaba dun gece android 9 guncellememi yaptım. Genel olarak cok memnunum bir çok hata duzeltilmis ve telefon hizlandi resmen ama bir sorunum var sizdede oluyorsa lutfen bildirin uygulamalar ( Twitter,facebook,instagram ,whatsapp ) gec acilmaya basladi whatsappta sohbetten cikinca (normal kisilerin oldugu ekranina dönünce) ana ekran bir saniyeligine görünüyor. Whatsappda degisiklik farkedenler lutfen yazabilir mi.saygılar

Bahsettiğiniz Whatsapp'da ana ekran gözükmesi sorunu bende de oluşuyor ara ara haklısınız. Ama uygulamaların geç açıldığı hissiyatı sanırım yeni geçiş animasyonlarından kaynaklı. Animasyonları kapat seçeneğini kullanarak ya da geliştirici seçeneklerinden animasyon ayarlarını kısarak bu sıkıntı biraz olsun aşılabilir.

AsiLKaN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asilkan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
0
Bana da güncelleme yeni geldi yapayım mı tavsiye edermisiniz

Yigithan48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğithan
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
2
Arkadaşlar güncellemeyi yaptım herşey güzel hoş fakat ana ekrandaki google arama motoru sinirimi bozuyor bunu kaldırmanın bir yolu yok mu ana ekran küçülüyor arama motoru yüzünden

stranium

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tr
Cihazım
Mi A2 ve A2Lite
Konular
5
Arkadaşlar güncellemeyi yaptım herşey güzel hoş fakat ana ekrandaki google arama motoru sinirimi bozuyor bunu kaldırmanın bir yolu yok mu ana ekran küçülüyor arama motoru yüzünden
Farklı launcher kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz. Microsoft Launcher ve Nova Launcher'dan oldukça memnun kaldım; öneririm.

Yigithan48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğithan
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
2
Farklı launcher kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz. Microsoft Launcher ve Nova Launcher'dan oldukça memnun kaldım; öneririm.
Hocam onun dışında bir yolu yokmu launcherları yükledim fakat hoşuma gitmedi

eercan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Evie launcher kullanmanızı tavsiye ederim bence çok iyi