Rehber Mi A1 Stock Rom Yükleme Rehberi

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
hocam işlem uzun süre devam etti ancak bitmedi diye çıkardım telefon açılmıyor açılıp kapanıyor tekrar denediğimde "erasing boot failed,maybe device is locked" yazısı çıktı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Bootloader kilidini açtınız mı?
Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
denedim adbden ancak açılmadı
Yöntemi dikkatlice uyguladığınızdan emin olun, usb hata ayıklama adımlarını da dikkatlice uygulayın açılır
Facebook:

Son düzenleme:

jrberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
Yöntemi dikkatlice uyguladığınızdan emin olun, usb hata ayıklama adımlarını da dikkatlice uygulayın açılır
ilk başta telefonun bootlader kildini kapatmak istedim ancak işlem bitmediğinden telefonu çıkardım (2saat bekledim) şimdi telefon açılmıyor bootladerı açmadanda rom atamıyorum telefonu açmam için rom gerekli romuda atmam için bootladerı açmam gerekiyor telefonu açmadan bootladerı açmam mümkün müdür ?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
ilk başta telefonun bootlader kildini kapatmak istedim ancak işlem bitmediğinden telefonu çıkardım (2saat bekledim) şimdi telefon açılmıyor bootladerı açmadanda rom atamıyorum telefonu açmam için rom gerekli romuda atmam için bootladerı açmam gerekiyor telefonu açmadan bootladerı açmam mümkün müdür ?
USB hata ayıklamayı açmış mıydınız?
Facebook:

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
USB hata ayıklamayı açmış mıydınız?
Bu arada siz bl kilidini nasıl kapattınız da 2 saat sürdü?
Yapmanız gereken fastboot moduna girip fastboot oem lock komutunu vermek smirk~~
Facebook:

Son düzenleme:

jrberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
Bu arada siz bl kilidini nasıl kapattınız da 2 saat sürdü?
Yapmanız gereken fastboot moduna girip fastboot oem lock komutunu vermek smirk~~
:) hocam onu demek istemedim romu atarken clean and locku seçtim 2 saat sürdüğü için kapattım tekrar denediğimde bootlader kapalı dedi

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
:) hocam onu demek istemedim romu atarken clean and locku seçtim 2 saat sürdüğü için kapattım tekrar denediğimde bootlader kapalı dedi
O aşamada başka bir problem olmuştur geliştirici seçeneklerinde oem kilidini açma seçeneğini daha önce etkinleştirdiyseniz fastboot oem unlock ile bl kilidini açabilirsiniz
Facebook:

Son düzenleme:

jrberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
O aşamada başka bir problem olmuştur geliştirici seçeneklerinde oem kilidini açma seçeneğini daha önce etkinleştirdiyseniz fastboot oem unlock ile bl kilidini açabilirsiniz
hocam şimdi size durumu tekrardan anlatayım.MIUI 10 romlu telefonu eski haline getirmek istedim tüm adımları yaptım en sonda telefona bir daha rom atmayacağımdan dolayı clean and locku seçtim sonra işlem başladı. 2 saat sonra işlem bitmediğinden telefonu çıkardım telefon açılmıyordu. sadece fastboot moduna geçebiliyordu tekrar rom atmayı denediğimde "bootlader kapalı"dendi. hemen adbden bootladerı açmayı denedim(telefonu açamıyorum bu arada) ancak açılmadı yani telefon şuan açılmıyor telefonu açmam için bir rom dosyası yüklemem lazım ancak rom dosyası yükleyemiyorum çünkü bootlader açık değil telefonu açmadan bootladerı nasıl açabilirim ( usb hata ayıklaması gibi şeyleri açamıyorum çünkü telefon açılmıyor)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam şimdi size durumu tekrardan anlatayım.MIUI 10 romlu telefonu eski haline getirmek istedim tüm adımları yaptım en sonda telefona bir daha rom atmayacağımdan dolayı clean and locku seçtim sonra işlem başladı. 2 saat sonra işlem bitmediğinden telefonu çıkardım telefon açılmıyordu. sadece fastboot moduna geçebiliyordu tekrar rom atmayı denediğimde "bootlader kapalı"dendi. hemen adbden bootladerı açmayı denedim(telefonu açamıyorum bu arada) ancak açılmadı yani telefon şuan açılmıyor telefonu açmam için bir rom dosyası yüklemem lazım ancak rom dosyası yükleyemiyorum çünkü bootlader açık değil telefonu açmadan bootladerı nasıl açabilirim ( usb hata ayıklaması gibi şeyleri açamıyorum çünkü telefon açılmıyor)

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Üst Alt