Rehber Mi A1 Stock Rom Yükleme Rehberi

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7

Burdan P romu indirip tekrar flashlayıp açtım çok şükür
hocam Allah sizden razı olsun, tuttuğunuzu altın etsin ya. sayenizde kurtuldum şu dertten, tekrardan saygılar

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
hocam Mi Flash Tool link çökmüş bilginiz olsun .

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
hocam rom u yükledikten sonra tekrar fast boot a girip OEM kilidini kapatsam herhangi bir sorun oluşur mu ?

Samet 7878

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi A1
Konular
2
merhaba,
bütün dediklerini yaptım sıkıntı çıkmadan tamamladım. Fakat şimdi telefon açılmıyor. Your device software can't be chected hatası vermektdir.
şimdi ne yapmam gerekmektedir. Telefonu çöpemi atayım :)

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
merhaba,
bütün dediklerini yaptım sıkıntı çıkmadan tamamladım. Fakat şimdi telefon açılmıyor. Your device software can't be chected hatası vermektdir.
şimdi ne yapmam gerekmektedir. Telefonu çöpemi atayım :)
Bu tam olarak bir hata değildir, bir uyarı diyebiliriz. Anlamı da şudur; telefonunuzun bootloader kilidi Xioami hesabınız ile onaylanan mi unlocker yazılımıyla değil, başka bir yöntemle açılmıştır ve bu yüzden aygıtınızdaki yazılımı doğrulayamıyoruz.
Çözüme gelecek olursak, bootloader kilini kapatabilirsiniz ya da şu konudaki alternatif boot logolardan birini kullanabilirsiniz:
Mod - Mi A1 Özel Boot Logo Ekleme(splash.img)

Samet 7878

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi A1
Konular
2
Bu tam olarak bir hata değildir, bir uyarı diyebiliriz. Anlamı da şudur; telefonunuzun bootloader kilidi Xioami hesabınız ile onaylanan mi unlocker yazılımıyla değil, başka bir yöntemle açılmıştır ve bu yüzden aygıtınızdaki yazılımı doğrulayamıyoruz.
Çözüme gelecek olursak, bootloader kilini kapatabilirsiniz ya da şu konudaki alternatif boot logolardan birini kullanabilirsiniz:
Mod - Mi A1 Özel Boot Logo Ekleme(splash.img)
Hocam eline sağlık yardımlarından için teşekkürler. Şimdi telefonu ayarladım. İyi çalışmalar

jrberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
Hocam yaklaşık 1.30 saattir yükleme oluyor hala yükleme bitmedi bir sorun da görünmüyor gösterdiğiniz adımları yaptım telefon sürekli açılıp kapanıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

jrberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
Hocam yaklaşık 1.30 saattir yükleme oluyor hala yükleme bitmedi bir sorun da görünmüyor gösterdiğiniz adımları yaptım telefon sürekli açılıp kapanıyor
hocam işlem uzun süre devam etti ancak bitmedi diye çıkardım telefon açılmıyor açılıp kapanıyor tekrar denediğimde "erasing boot failed,maybe device is locked" yazısı çıktı

hocam işlem uzun süre devam etti ancak bitmedi diye çıkardım telefon açılmıyor açılıp kapanıyor tekrar denediğimde "erasing boot failed,maybe device is locked" yazısı çıktı

Üst Alt