Soru Mi A1 pie güncellemesi yeniden gelmiş

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Bu gün bakayım dedim geri çekilen güncelleme 1077 mb olarak yeniden gelmiş , deneyen oldumu acaba bi gelişme yenilik düzeltme varmı ?

lastkeeper1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Gelmiş gelmiş de... Kötü yorumları görünce yükleyesi gelmiyor insanın. Fakat yine de çok merak ediyorum. Merakıma yenik düşüp pişman olacağım gibime geliyor :D

Oyla:

BAHAT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Mİ A1
Konular
3
Hiç merak etmeyin arkadaşlar pie sürümünü ben merak ettim güncelledim hiç de beğenmedim, ben yaptım siz yapmayın.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

msamisengul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Sami ŞENG
Cihazım
Asus zenfone
Konular
4
Bir önceki pie yi yükleyip memnun olmayanlardandım.
Şimdi sizlere sormak istiyorum.
Düzelme var mı?
Yoksa hala pişman olurmuyuz?
Yani yükleyelim mi?

Oyla:

yonyule

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A1
Konular
1
Yükleme yükleme ben yükledim hatta son 71 MB güncelleme sonrası karşı tarafa sesim çok kötü gidiyormuş çok pişmanım ama bekleyecem artık duzeltmeyi

Oyla:

Blajk67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
8
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Güncellemeden sonra garanti cep şubesi,hücresel ve evdeki wifiden giriyor fakat işyerindeki wifiden hiç girmiyo,twitter da bazen girmiyo girince mesajları açmıyo bi de şarj göstergesi ekranı ilk açtığımda kaçtaysa hiç değişmiyo ekranı kapatıp açınca yeniliyo,bu sıkıntıları olan başka kimse varmı benden başka

Oyla:

mserhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mi A1
Konular
8
evet geldi ama telefonun düzenini alt üst etti, telefon çalışıyor ama sağlıklı çalışmadığını farkedebiliyorsunuz.

Oyla:

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
WhatsApp bildirimleri optimize etme yapmama rağmen yine gelmiyor bu sorunu başka yaşayan var mı?

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Güncellemeden sonra garanti cep şubesi,hücresel ve evdeki wifiden giriyor fakat işyerindeki wifiden hiç girmiyo,twitter da bazen girmiyo girince mesajları açmıyo bi de şarj göstergesi ekranı ilk açtığımda kaçtaysa hiç değişmiyo ekranı kapatıp açınca yeniliyo,bu sıkıntıları olan başka kimse varmı benden başka

Garanti cep subesi ve akbank cep şubesi guvenli olmayan herkese açık WiFi ağlarından giriş yapmaya izin vermiyor. Bende de öyle isyerindeki wifi den girmiyor.

Oyla:

Blajk67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
8
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Garanti cep subesi ve akbank cep şubesi guvenli olmayan herkese açık WiFi ağlarından giriş yapmaya izin vermiyor. Bende de öyle isyerindeki wifi den girmiyor.
Ben deki modemden kaynaklanıyormus başka modem taktım düzeldi

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Bende kesinlikle yuklemicem dedim hatta buralarda da yazdım yuklemicemi ama dayanamadim yükledim pişman değilim. Karşılaştığım ufak tefek buglar oldu. Şarjım eskiye göre sanki daha hızlı tukeniyor tam sarj dolduktan sonra ödeme alındı yazıyor bu 8.0 de de vardı son guncellemelerle o yazı duzeltildi whatsapta cok nadir bildirim sesi geliyo ama bildirim panelinde mesaj gozukmuyo uygulama içine girince yeni mesaj görünüyor bazı ingilzce yazılar var onun haricinde bildirim paneli cok hoş gelen bildirimler ve animasyonlar cok güzel gorunuyor 4g de seste sorun yok birde ses paneli kullanissiz sadece medya sesi uzerinde oynama yapabiliyoruz diger ses ayarlari icin ayarlar menusune gitmek gerekiyor bu olanlar bana 8.0 hatırlattı gelen guncellmelerle ve 8.1 olduktan sonra cok stabil olmuştu bu da 9.1 olur mu bilmiyorum ama o zaman en iyi duruma gelir diye dusunuyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde bugün telefonu düşürdüm parmak izi sensörü bozuldu çok bastırınca calisiyor :(

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt