Soru Mi A1 pie güncellemesi yeniden gelmiş

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Bu gün bakayım dedim geri çekilen güncelleme 1077 mb olarak yeniden gelmiş , deneyen oldumu acaba bi gelişme yenilik düzeltme varmı ?

yonyule

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A1
Konular
1
Bu sorunu yaşayan tek siz değilsiniz. Bende çok yaşıyorum hele ki kılıf varsa sinir krizi geçiriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende beğenmedim doğrusu iyice arayüzü daha iyi yapalım derken saçmalamışlar. Android 10 ile dahada düzgün hale gelir.

Güncellemeden önce normalse yazılımsaldır. Mikrofona biraz vurun yumuşak şekilde elinizle toz varsa çıkar. Dış fırçası ile temizlik yapılıyor. Önemli kısmı içinde diş macunu kalıntısı olmaması.

Whatsapp ile görüşme yaptığımda ses gayet iyi ama şebeke ile aradığımda ses boğuk ve az geliyor. güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu

Güncellemeden önce normalse yazılımsaldır. Mikrofona biraz vurun yumuşak şekilde elinizle toz varsa çıkar. Dış fırçası ile temizlik yapılıyor. Önemli kısmı içinde diş macunu kalıntısı olmaması.
Whatsapp ile görüşme yaptığımda ses gayet iyi ama şebeke ile aradığımda ses boğuk ve az geliyor. güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu

Oyla:

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
şarj tamamlanınca ödeme alındı yazıyor

Oyla:

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Ses sorununu ben de yaşıyorum karşı tarafa sesim nasıl gidiyor bilmiyorum ama karşı tarafın sesini neredeyse alamıyorum. 8.0'da ben sesi kısardım çok geliyor diye şimdi ses alamıyorum

Oyla:

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Ses sorununu ben de yaşıyorum karşı tarafa sesim nasıl gidiyor bilmiyorum ama karşı tarafın sesini neredeyse alamıyorum. 8.0'da ben sesi kısardım çok geliyor diye şimdi ses alamıyorum
Evet ben 8.1 deyim hala ,kısıyorum, ses volte ile beraber çok net ve çok geliyo ,şuan en stabil 8.1 hala sanırım

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Vodafone,8.1 de var 9 da kaldırmışlar sanırım

Bende Vodafone hat var ama Ne 7 de ne de 8 de volte çalışmıyordu 9 da da çalışmıyor

Dip not : evde sadece redmi S2 de çalışıyor volte

Oyla:

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Bende Vodafone hat var ama Ne 7 de ne de 8 de volte çalışmıyordu 9 da da çalışmıyor

Dip not : evde sadece redmi S2 de çalışıyor volte
Aktif edememişsinizdir belki bi tane kod vardı onu girince açıldı bende ,ekranda HD yazızı çıktı hemen

Oyla:
Üst Alt