Soru Mi A1 pie güncellemesi yeniden gelmiş

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Bu gün bakayım dedim geri çekilen güncelleme 1077 mb olarak yeniden gelmiş , deneyen oldumu acaba bi gelişme yenilik düzeltme varmı ?

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181230-130512.png
    Screenshot_20181230-130512.png
    105,6 KB · Görüntüleme: 74
Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
XDA'da birisi şöyle yazmış en son gelen güncelleme ile ilgili. Eksik LTE bantları geldi demiş. Derleme numarası yazıyor.
Yapabilirsem yaparım. Sonuçları yazarım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemek için dosya bulamadım.

Son düzenleme:
Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Dün bizim A1 yükledik forumdan yazanların aksine gayet memnunuz. Hiç bir sıkıntı görmedik gayet iyi akıcı ve verimli olmuş 4g de sıkıntı yok
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Dün bizim A1 yükledik forumdan yazanların aksine gayet memnunuz. Hiç bir sıkıntı görmedik gayet iyi akıcı ve verimli olmuş 4g de sıkıntı yok

Sizde de Lte-a çalışmıyor

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Biz normal de de 3g kullanıyoruz zaten 4g var yeter de artar. Dert edilecek bir durum yok kanaatimce. Şimdi bir test yaptım benim mi 6 ve A1 ile speed test ile ve benim mi6 da lta açık A1 de de 4g açık. Speed test de hız testi yaparken A1 bulduğum yerde 4g çekiyordu. Mi 6 H + gösteriyordu. Speed test ekranına bakarsanız A1 de lta olarak gösterirken mi 6 da lta açık olduğu halde Bulunduğum yerde lta çekmediği için onda 3g yazıyor buda A1 de lta aktif olduğunu gösterir..

Oyla:

Serhed0421

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyithan
Cihazım
Xiaomi mı A1
Konular
0
Ben yükledim seste iyileştirmeler var pil süresi aynı gibi geldi bir değişiklik farketmedim Chrome'de kopyala yapıştır'da sıkıntı var bir şeyi kopyalamak istediğinde kopyala yazısına bastığım halde pencere tekrar tekrar geliyor buda bir sayfadan geri çıkmayı engelliyor, akıcılık gayet iyi, hataları geri bildirim edersek iyileştirme güncellemesi gönderirler.

Oyla:

ogulturk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğultürk
Cihazım
Mi A1
Konular
1
dün gece ilk kez android 9'a geçiş yaptım, herhangi bir sorun çarpmadı gözüme, çok daha kullanışlı hale gelmiş aksine. ekran görüntüsü almak zordu, güç butonuna basmak biraz sıkıntılı oolduğu için sürekli ses kısılıyordu ss almaya çalıştığımda bu belki de benim telefonumla alakalıdır bilmiyorum, ekrana butonu eklemiş şu an gayet kullanışlı. wifi'ı eve geldiğimde telefon kendisi açıyor vs. daha bir gün kullandım ama benim hoşuma gitti açıkçası, siz ne gibi hatalar gözlemlediniz?

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Ses paneli kullanışsız olmuş sanki sadece medya sesini düzenliyor diğer ses ayarları için ayarlar menüsüne gitmek gerekiyor.

Oyla:

yonyule

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi A1
Konular
1
71 MB güncelleme den sonra karşı tarafa sesim çok boğuk ve uzaktan gidiyor ne yapabilirim. Gürültü engelleme modu falanmi var acaba. Elimi mikrofonun oraya tutup konuşursam düzeliyor

Oyla:

supermix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Discovery
Konular
5
dün gece ilk kez android 9'a geçiş yaptım, herhangi bir sorun çarpmadı gözüme, çok daha kullanışlı hale gelmiş aksine. ekran görüntüsü almak zordu, güç butonuna basmak biraz sıkıntılı oolduğu için sürekli ses kısılıyordu ss almaya çalıştığımda bu belki de benim telefonumla alakalıdır bilmiyorum, ekrana butonu eklemiş şu an gayet kullanışlı. wifi'ı eve geldiğimde telefon kendisi açıyor vs. daha bir gün kullandım ama benim hoşuma gitti açıkçası, siz ne gibi hatalar gözlemlediniz?

Bu sorunu yaşayan tek siz değilsiniz. Bende çok yaşıyorum hele ki kılıf varsa sinir krizi geçiriyor.

Ses paneli kullanışsız olmuş sanki sadece medya sesini düzenliyor diğer ses ayarları için ayarlar menüsüne gitmek gerekiyor.

Bende beğenmedim doğrusu iyice arayüzü daha iyi yapalım derken saçmalamışlar. Android 10 ile dahada düzgün hale gelir.

71 MB güncelleme den sonra karşı tarafa sesim çok boğuk ve uzaktan gidiyor ne yapabilirim. Gürültü engelleme modu falanmi var acaba. Elimi mikrofonun oraya tutup konuşursam düzeliyor

Güncellemeden önce normalse yazılımsaldır. Mikrofona biraz vurun yumuşak şekilde elinizle toz varsa çıkar. Dış fırçası ile temizlik yapılıyor. Önemli kısmı içinde diş macunu kalıntısı olmaması.

Oyla:
Üst Alt