Soru Mi A1 pie güncellemesi yeniden gelmiş

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Bu gün bakayım dedim geri çekilen güncelleme 1077 mb olarak yeniden gelmiş , deneyen oldumu acaba bi gelişme yenilik düzeltme varmı ?

Heromagic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
0
Burdaki yazılanları okuyunca şaşırıyorum Allah'a şükür 9 geçtim söylenen buglarin hiçbirine rastlamadim 71 MB guncellemyi de yukledim konusmada herhangi bir sıkıntı yok maşallah maşallah 9 da yak arayüzü begenmedim yok bilmem ne diyenlere de şaşırıyorum çünkü arayüz olarak gecislerdeki animasyonlar fln çok hoş gözüküyor asıl 8 de hiç bir şey yoktu çok sıkıcı bir arayüz du

Oyla:

msamisengul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Sami ŞENG
Cihazım
Asus zenfone
Konular
4
Otorite cevap versin lütfen. 9.1 i mi bekliyelim?

Oyla:

lastkeeper1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Ben normalde de 4g veya volte kullanmıyorum. Pie yüklememin bana ne tür zararı olabilir?

Oyla:

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Oyla:

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Yorumlardan ve video incelemelerinden anladığım kadarıyla ,arayüzdeki küçük değişiklikler ,geçiş efektleri ve radio nun gelmesi hariç hiçbir gelişme yok aksine gerileme var , 9.1 gelirse bi ihtimal düzelir , android sürüm güncellemeleri artık sıradanlaştı ,bildirim rengini değiş,arayüzde 2 oynama yap ,3 tane simge boya o kadar ,heycanla bekleyen insanlar için tam bir hayal kırıklığı

Oyla:

supermix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Discovery
Konular
5
Yorumlardan ve video incelemelerinden anladığım kadarıyla ,arayüzdeki küçük değişiklikler ,geçiş efektleri ve radio nun gelmesi hariç hiçbir gelişme yok aksine gerileme var , 9.1 gelirse bi ihtimal düzelir , android sürüm güncellemeleri artık sıradanlaştı ,bildirim rengini değiş,arayüzde 2 oynama yap ,3 tane simge boya o kadar ,heycanla bekleyen insanlar için tam bir hayal kırıklığı

Android 5.0 beri çok değişiklik olmadı arayüz allanıp pullandı. Halen daha böyle gidiyor. İos tarafında ise 7 sonra çok fark yok. Android de olduğu gibi oda küçük farklılıklar oldu.

Oyla:

lastkeeper1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Onca kötü yoruma rağmen bir cesaret bugün 8.1 den 9.0 a güncelledim telefonu. Belki şaşıracaksınız ama gayet memnun kaldım. Ahize sesi sorunu yok, ekran parlaklığı normal, hoparlör sesi normal. Şimdilik her hangi bir problemle karşılaşmadım. Tek gözüme çarpan şey ses paneli.

Oyla:

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Onca kötü yoruma rağmen bir cesaret bugün 8.1 den 9.0 a güncelledim telefonu. Belki şaşıracaksınız ama gayet memnun kaldım. Ahize sesi sorunu yok, ekran parlaklığı normal, hoparlör sesi normal. Şimdilik her hangi bir problemle karşılaşmadım. Tek gözüme çarpan şey ses paneli.
Şaka gibi geliyor bu dedikleriniz. Nasıl bir güncelleme yaptılarsa artık, saçma sapan şeyler.

Oyla:
Üst Alt