Yardım Mi 9T Türk Telekom Volte Çalışmama Sorunu

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Arkadaşlar merhaba klasik bir sorun olarak ben imei işlemi görmüş mi 9t cihazımda Volte kullanamıyorum online işlemler programı telefonumu attığım imeiye göre görüyor yani mi 9t olarak görmüyor yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• IMG_20200412_061716.jpg
    IMG_20200412_061716.jpg
    198,1 KB · Görüntüleme: 110

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba klasik bir sorun olarak ben imei işlemi görmüş mi 9t cihazımda Volte kullanamıyorum online işlemler programı telefonumu attığım imeiye göre görüyor yani mi 9t olarak görmüyor yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar.
Aşağıdaki rehbere göz atabilir veya Türk Telekomun desteğlediği bir telefona hattınızı takarak işlemleri yapabilirsiniz. Forumda kısa bir araştırma ile, bir çok kullanıcımız bu sorunu bu işlemle aştığını göreceksiniz.

Oyla:

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
İşlem yapılan IMEI volte destekli olması lazım. Destekleyen telefonda aktif edip hattı tekrar mi9t ne takıp deneyebilirsin. Sonucu yazarsan seviniriz

Oyla:

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
İşlem yapılan IMEI volte destekli olması lazım. Destekleyen telefonda aktif edip hattı tekrar mi9t ne takıp deneyebilirsin. Sonucu yazarsan seviniriz
Katılıyorum hocam çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Üstte hocamın da belirttiği gibi Volte destekleyen bir cihazla aktif edin sonra cihaza takın
Olmadı hocam malesef yine farklı telefona taktığımda cihaz bilgileri olarak Samsung b300 görüyor

Oyla:

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Samsung b300 dediğim gibi çöp telefonun kaydını yapmışlar size ya paranızı alın yada 4.5g destekleyen cihaz kaydı yapsınlar

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam bı dipnot da ben düşeyim. Tt müşteri hizmetlerini aradım volte mi acin diye. Sadece faturalı hatları açıyoruz kusura bakmayın dediler. drunk~~
Aynı telefonda Vodafone şirket hattı sorunsuz. Ama tt kullanamıyorum.

Oyla:

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Üstte hocamın da belirttiği gibi Volte destekleyen bir cihazla aktif edin sonra cihaza takın
StreX hocam sizden ricam biraz daha yardımcı olurmusunuz hattımı Volte destekleyen cihaza taktım ve online işlemler programını indirdim internet ayarlarında cihazım hâlâ Samsung b300 görünüyor ve Volte seçeneği görünmüyor aynı zamanda 4.5G seçeneğinde var diye yazmıyor ne yapmalıyım ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bı dipnot da ben düşeyim. Tt müşteri hizmetlerini aradım volte mi acin diye. Sadece faturalı hatları açıyoruz kusura bakmayın dediler. drunk~~
Aynı telefonda Vodafone şirket hattı sorunsuz. Ama tt kullanamıyorum.
İlginiz için teşekkür ederim hocam peki bunu ücretsiz kullanan arkadaşlar yokmu forumda ?

Oyla:

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Turktelekom faturalı destekliyor sadece ama arkadaşın kaydı tuşlu telefon sorun orda

Oyla:
Üst Alt