Yardım Mi 9t sorunlari

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
Bu cihazı almayı düşünüyorum ama internette birçok kişi cihazda farklı farklı sıkıntılar olduğunu belirtmiş garantisiz almayı düşünüyordum ve biraz çekinmeye başladım kullanan varsa ne kadar süredir kullandığını ve varsa sıkıntılarından bahsedebilirmi

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
bende de karanlık modda lacivert bi şey oluyor üst sekmeyi yukarı aşşağıya indirdiğimde instagrama girdiğimde oluyor sebebini anlamadım ekran koruyucudan mı yoksa ekrandan mı yardımcı olabilir misiniz daha dün aldım
Amoled ekranin dezavantaji. Normal bir durum. Dusuk isikta daha cok belli olur

Oyla:

bloodraven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
bir yere götürmeme gerek var mı uzun vadede zarar verir mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ya da bir çözümü var mı 1 günlük cihaz
Bi yere goturmeye gerek yok. Amoledde her piksel kendini aydinlatir. Siyah olmasi icin piksel kendini kapatir. Siyah ile baska renk gecis arasinda ufak bir gecikme olur. O nedenle lacivert gibi bir renk olusuyor. Dogasi boyle yani

Oyla:

bloodraven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9t
Konular
1
ö
Bi yere goturmeye gerek yok. Amoledde her piksel kendini aydinlatir. Siyah olmasi icin piksel kendini kapatir. Siyah ile baska renk gecis arasinda ufak bir gecikme olur. O nedenle lacivert gibi bir renk olusuyor. Dogasi boyle yani

teşekkürler yapabileceğim bi şey olsaydı keşke çünkü hep düşükte kullanıyorum gözlerime zarar veriyor

Oyla:

Erenxiomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Telefonu dün aldım garantili, ekran kapalıyken WhatsApp mesajı gelmiyor bütün bildirim ayarlarını yaptım çözülmüyor. Ne yapmalıyım?

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
bende de karanlık modda lacivert bi şey oluyor üst sekmeyi yukarı aşşağıya indirdiğimde instagrama girdiğimde oluyor sebebini anlamadım ekran koruyucudan mı yoksa ekrandan mı yardımcı olabilir misiniz daha dün aldım

O tüm amoled ekranlarda olan birşey, kafaya takılacak birşey değil, bir sorun değil merak etmeyin.

Oyla:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Telefonu dün aldım garantili, ekran kapalıyken WhatsApp mesajı gelmiyor bütün bildirim ayarlarını yaptım çözülmüyor. Ne yapmalıyım?
Ayarlar/pil& performans/uygulama pil tasarrufu na girerek WhatsApp ı önerilir ayara getirin ya da kısıtlamayın diye ayarlayın. Söz konusu sıkıntıyı ben de kaç gündür yeni yaşamaya başladım. Miu11 global kararlı yüklü. Şu an iyi görünüyor sanki.

Son düzenleme:
Oyla:

Ferhatkaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9t
Konular
7
Ayarlar/pil& performans/uygulama pil tasarrufu na girerek WhatsApp ı önerilir ayara getirin ya da kısıtlamayın diye ayarlayın. Söz konusu sıkıntıyı ben de kaç gündür yeni yaşamaya başladım. Miu11 global kararlı yüklü. Şu an iyi görünüyor sanki.
ben denedim o ayarları ama hiç bişey değişmedi telefonu komple sıfırlasammı diye düşünüyorum şuan

Oyla:

Erenxiomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9t
Konular
1

Yaptım sonuç değişmedi bende muıu11 global

Oyla:
Üst Alt