Yardım Mi 9T Şarj Çok Kötü Gidiyor MIUI 12

Archetive

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
23
hocam exif verilerinde mi 9t yazıyor kontrol ettim şimdi, ben bu telefonun nasıl imei repair yapıldığını nerden öğrenebilirim bir yolu var mı? aldığım kişideyken yapıldığı için bilmiyorum.
*#06# yapınca sim 1 de 0, sim 2 de imei varsa repairdir

Selcuko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
*#06# yapınca sim 1 de 0, sim 2 de imei varsa repairdir
hocam yok bunu sormadım, yanlış dosyalarla imei repair yapılmışsa demişler. ben de dosyaların yanlış mı doğru mu olduğunu nasıl öğrenirim anlamında sormuştum ama sanırım öğrenme yolu yok. buradaki tavsiyelere göre sırayla deneyeceğim bakalım hangi yöntem işe yarayacak, sizin önereceğiniz bir yöntem var mıdır şarj için

Archetive

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
23
hocam yok bunu sormadım, yanlış dosyalarla imei repair yapılmışsa demişler. ben de dosyaların yanlış mı doğru mu olduğunu nasıl öğrenirim anlamında sormuştum ama sanırım öğrenme yolu yok. buradaki tavsiyelere göre sırayla deneyeceğim bakalım hangi yöntem işe yarayacak, sizin önereceğiniz bir yöntem var mıdır şarj için
bir bilgim yok onu öğrenme imkanı var mı onu da bilmiyorum en iyisi güvenilen birisinden 50-100 TL arasında attırmanız

Selcuko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Global romdansa eu rom kursan daha mukemmel olur benden tavsiye
hocam son durumu paylaşayım dedim, 11 eu rom kurdum şarjı yüzde 15-20 daha iyi gitmeye başladı. ama yeterli değil çünkü bu haliyle bile maks 4.5 saat ekran süresi alıyorum. imei repair ve pil değiştirmeye kadar yolum var gibi duruyor...

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
hocam son durumu paylaşayım dedim, 11 eu rom kurdum şarjı yüzde 15-20 daha iyi gitmeye başladı. ama yeterli değil çünkü bu haliyle bile maks 4.5 saat ekran süresi alıyorum. imei repair ve pil değiştirmeye kadar yolum var gibi duruyor...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Root varsa bu uygulamayı yükleyip pil tabında çekirdek kernel profiline bi bakin 3509 4000 yazan yerde mesela benim bataryanin 500 mahı ölü demek sizde ne çıkacak bakın

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14

Root varsa bu uygulamayı yükleyip pil yanında çekirdek kernel profilinw bi bakin 3509 4000 yazan yerde mesela benim bataryanin 500 mahı ölü demek sizde ne çıkacak bakın
hocam uygulama nedir

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Cihaz 2 yillik programa gore 750 mah civari kayip var. Batarya degisimi gelmis. Sarj da gereginden hizli bitiyor.

pickedusernamesonofa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14

Root varsa bu uygulamayı yükleyip pil tabında çekirdek kernel profiline bi bakin 3509 4000 yazan yerde mesela benim bataryanin 500 mahı ölü demek sizde ne çıkacak bakın
hocam güya 5 ayda 13 mah gitmiş ama benim cihaz 5000 değil 3000 lik performans veriyor, can sıkıcı.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Siz birde aosp ROM kurun eğer bundada aynisi olursa IMEI repair işlemini tekrar yaptirin

Cihaz 2 yillik programa gore 750 mah civari kayip var. Batarya degisimi gelmis. Sarj da gereginden hizli bitiyor.
Deji batarya yi çok ovuyorlar bir araştırın isterseniz.

Üst Alt