Yardım Mi 9T Şarj Çok Kötü Gidiyor MIUI 12

seyitahmetyasar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ahmet
Cihazım
Mi9T
Meslek
Elek. Elekt. Müh.
Konular
2
Bsn k
imeinin bulunduğu qcn dosyası mi9tninki olması gerek yani bir redmi'den alınıp kurulmuş qcnlerde oluyor sorun. şuan kullandığım telefonumun ilk imei düzenleme işleminde telefoncu yanlış dosya ile yaptığı için geceden sabaha yüksek bir oranda şarj gidiyordu. Hatta telefonu bir kenara bırakın. uygulamaları kapatın. saate %4-5 arası gidiyorsa bu sorun mevcut olabilir.
Ben kendi dosyalarıyla yaptım ama aynı problem var

Ferdixxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdix
Cihazım
MiT9
Konular
4
Merhaba arkadaşlar, miui 12 sürümünden beri telefonumun şarjı berbat gidiyor 12.0.5teyim şuan, ne önerirsiniz bazı kişiler hard reset yazmış ama işe yarar mı? ve imei gider mi nasıl yapılacak bilmiyorum yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkür ederim

Gece 100 şarjla bırakıyorum sabaha 70 oluyor, bekleme modunda çok şarj yiyiyor ve maks 4-4.5 saat ekran alıyorum. Telefonun bataryasında sıkıntı yok bu arada.

Telefonum yurtdışı ve twrpli mi 9t
Usta aynı sorun bendede vardı 0.5 romu tekrar yükleyip yeniden palaka yapınca düzeldi abartmıyorum 2 günü görüyorum şarj konusunda sırf o yüzden 0.7 rom geldi ama güncelleme yapmıyorum defalarca denedim gece boyunca 8 saatte %95-96 larda
Uçak modunda bırakırsam %100 de kalıyor bı dene derim.ayrica root ve twrp yok.

RfkAktn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Mi 9T
Konular
10
Palaka derken

Archetive

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
23
hocam telefonun iki sürümü bulunuyor
1 Global Versiyon
2 Çin Versiyon
Eğer telefon Çin versiyonu ise düşük enerji band 20 ye bağlanamama problemi yüzünden boşta şebeke su gibi akar. Aynı sorun bendeki mi9t pro da vardı (K20 pro olarak geçiyor çin vers. olduğundan) düzeltme imkanını yok. Sattım bende onu.
Telefonun çin ver yada global olduğunu anlamak için eğer global romdaysan bir fotoğraf çek ayrıntılara gir hangi telefon markası olduğu yazıyor k20 ise elinden çıkarmaya bak mi9t yazıyorsa eğer yanlış imei repairdir

Selcuko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
hocam telefonun iki sürümü bulunuyor
1 Global Versiyon
2 Çin Versiyon
Eğer telefon Çin versiyonu ise düşük enerji band 20 ye bağlanamama problemi yüzünden boşta şebeke su gibi akar. Aynı sorun bendeki mi9t pro da vardı (K20 pro olarak geçiyor çin vers. olduğundan) düzeltme imkanını yok. Sattım bende onu.
Telefonun çin ver yada global olduğunu anlamak için eğer global romdaysan bir fotoğraf çek ayrıntılara gir hangi telefon markası olduğu yazıyor k20 ise elinden çıkarmaya bak mi9t yazıyorsa eğer yanlış imei repairdir
hocam exif verilerinde mi 9t yazıyor kontrol ettim şimdi, ben bu telefonun nasıl imei repair yapıldığını nerden öğrenebilirim bir yolu var mı? aldığım kişideyken yapıldığı için bilmiyorum.

kamerton85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.......
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Hangi Rom kullaniyorsunuz? Benim telefonda da boyle oluyordu ama simdi, EU rom Beta kullaniyorum hic bir sorun yok batarya omru super gidiyor

Selcuko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Hangi Rom kullaniyorsunuz? Benim telefonda da boyle oluyordu ama simdi, EU rom Beta kullaniyorum hic bir sorun yok batarya omru super gidiyor
Telefonun kendi romunu kullanıyorum MIUI Global 12.0.5 hiç değiştirmedim, yarın sistemi twrpden silip tekrar kuracağım işe yarar mı

kamerton85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.......
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Telefonun kendi romunu kullanıyorum MIUI Global 12.0.5 hiç değiştirmedim, yarın sistemi twrpden silip tekrar kuracağım işe yarar mı
Global romdansa eu rom kursan daha mukemmel olur benden tavsiye

Üst Alt