Yardım Mi 9t pro uygun twrp

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Kardeşim üzerinden kullanıyorum o zaten kullanmıyor hesabını yarın size telegram hesabımı atarım hocam eklersiniz
Telegram hesabım hocam

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Telefonu yeniden başlatın hocam
Öncelikle milletimize geçmiş olsun ve başımız sağolsun. Dediğini yapmıştım olmadı sorunun kaynağı titreşim önleme açık konumda olması yeni sürümde açık olduğunda ekran parlaklığı full olmuyor. Geç farkettim tabi sıfırdan kurulum yaptım.

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Öncelikle milletimize geçmiş olsun ve başımız sağolsun. Dediğini yapmıştım olmadı sorunun kaynağı titreşim önleme açık konumda olması yeni sürümde açık olduğunda ekran parlaklığı full olmuyor. Geç farkettim tabi sıfırdan kurulum yaptım.
Telegram grubuna yazıp sorunla ilgili çözüm arasaydınız keşke hocam sıfır kurulum yapmak zorunda kalmazdınız bir daha ki güncelleme ile çözülür sorun

Son düzenleme:

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Telegram grubuna yazıp sorunla ilgili çözüm arasaydınız keşke hocam sıfır kurulum yapmak zorunda kalmazdınız bir daha ki güncelleme ile çözülür sorun
Teşekkür ederim kardeşim gerçekten kötü günler geçiriyoruz annemi acile kaldırdık yoğun bakıma aldılar entübe edildi. Dualarınızı bekliyorum

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Teşekkür ederim kardeşim gerçekten kötü günler geçiriyoruz annemi acile kaldırdık yoğun bakıma aldılar entübe edildi. Dualarınızı bekliyorum
Allah yardımcınız olsun hocam çok geçmiş olsun inşallah güzel haberler alırsınız 🤲

Üst Alt