Yardım Mi 9t pro uygun twrp

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Sorunun çözülmesine sevindim hocam merak etmeyin aramızda:D galeri uygulaması için ben google fotoğraflar kullandığım için bir önerim yok maalesef magisk neden tutmuyor orasını anlamadım ama ihtiyacınız yoksa gerek yok çok büyük eksik sayılmaz sürücüler güncelleniyor o yönden sıkıntınız olmasın 90 hz yerine 72 hz tercih edebilirsiniz daha stabil olur ama ekran zarar görmemesi için 60 hz ideal romun keyfini çıkarın:D
Yeniden merhaba kardeşim rom güncel versiyonu paylaşıldı bunu aynı şekilde mi güncelliyoruz ? Sırasıyla sıfırdan kurulum doğru mudur?

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Yeniden merhaba kardeşim rom güncel versiyonu paylaşıldı bunu aynı şekilde mi güncelliyoruz ? Sırasıyla sıfırdan kurulum doğru mudur?
Hocam güncel romu cihaza indirin ofox girip romu yükleyin ve dfe yi flashlayın bu kadar sıfırlamaya gerek yok ama dfe yi her guncellemede romu yükledikten sonra flashlayın

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Hocam güncel romu cihaza indirin ofox girip romu yükleyin ve dfe yi flashlayın bu kadar sıfırlamaya gerek yok ama dfe yi her guncellemede romu yükledikten sonra flashlayın
Veriler kaybolmuyor dimi böyle?

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Telegram kullanıyorsan seni eklemek isterim kardeşim. Hızır gibisin 🥰
Kardeşim üzerinden kullanıyorum o zaten kullanmıyor hesabını yarın size telegram hesabımı atarım hocam eklersiniz

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Kardeşim üzerinden kullanıyorum o zaten kullanmıyor hesabını yarın size telegram hesabımı atarım hocam eklersiniz
nasıl istersen kardeşim istediğin zaman paylaşırsın . konuyu açan kardeşi bayağı rahatsız ve güncel tuttum o yüzden dedim ::P:P

maverick34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Güncellemeden sonra ekran parlaklığı %100 iken ışık full olmuyor 😔

Üst Alt