Soru Mi 9T pro rom kurulmuyor

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Öncelikle konu biraz uzun olabilir bu işlerden pek anlamadığım için detaylı şekilde anlatmak istiyorum. Cihaza dün bugjaeger üzerinden twrp 3.7 kurdum sonra magisk flashladım, mi 9t pro için hindistan romunu indirdim son sürüm olan yüklenmedi hata verdi sonra alt sürümünü indirdim oda hata verdi. Sonra Rom - [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro] buradaki link üzerinden orangefox f2fs flashladım ilk firmware kurdum oldu sonra romu flashlarken hata verdi verdiği hata önceden kullandığım note 8 prodan hatırladığım kadarı ile bozuk yada hatalı indiğinden dolayı verdiği bir hata. Ondan sonra ne yaptıysam bir daha twrp yada orange flashlayamadım, hep fastboot moda attı, bende çaresizce telefonculara gittim bir tane Suriyeli anakarta müdahele edilmesi lazım yoksa cihaz açılmaz 800 TL ücreti var dedi vermedim. Sonra dolaşırken başka bir tane yazılımcı buldum ona verdim 100 TL'ye mi 12.5.2 global sürümü attı şuan sorunsuz kullanıyorum. Benim tahminimce telefon üzerinden Chrome olsun IDM gibi programlar olsun hepsinde romlar hatalı iniyor, gerçekten denemeye korkuyorum artık ama en azından hindistan kurmak istiyorum yada pubg mobile'de sorun yaşamayacağım aosp rom. Nasıl bir yol izlemeliyim?

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Pc varsa romu pc ye indirip öyle işlem yapabilirsiniz

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Bilgisayar varsa fastboot üzerinden hindistan sürümü kurulumuna yardımcı olabilirim.

şakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berk
Cihazım
s4
Konular
0
İnternet kafede sp flash proğramıyla istediğin romu telefona yükleyebilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sp flash proğramı indir içinde driver leri ve by pas var işine yarar dene ben kullanıyorum kaç sefer telefonum biricik oldu onunla açıp yükledim

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
İDM zaten sıkıntılı zip indirme konusunda. Romu cihazınıza yüklemeyi denemeden önce zipten çıkarmayı deneyin eğer çıkarılabiliyor ise zip bozuk inmemistir, yani denemiş olursunuz bozuk olup olmadığını.

Rom gibi zipleri İDM ve aynı işlevi yapan programlarla indirmeniz sıkıntılı bir işlem, malum İDM dosyayı parçalara ayırıp ayni anda tüm parçaları indiriyor. İdm ile indirecekseniz tek parçali indirin.

Üst Alt