Soru Mi 9T pro rom kurulmuyor

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
İDM zaten sıkıntılı zip indirme konusunda. Romu cihazınıza yüklemeyi denemeden önce zipten çıkarmayı deneyin eğer çıkarılabiliyor ise zip bozuk inmemistir, yani denemiş olursunuz bozuk olup olmadığını.

Rom gibi zipleri İDM ve aynı işlevi yapan programlarla indirmeniz sıkıntılı bir işlem, malum İDM dosyayı parçalara ayırıp ayni anda tüm parçaları indiriyor. İdm ile indirecekseniz tek parçali indirin.
Hocam Chrome kullandım brave kullandım IDM kullandım ADM kullandım hepsinde aynı hatta konuda belirttiğim linkteki rom Yandex disk'e kurulu onu yandexdisk üzerinden indirdim o bile bozuk inmiş demekki. Yemin ederim aklım gidiyor artık rom işlerinden. Halbuki linkte belirttiğim romu gerçekten herkes çok övmüş, çok merak etmiştim onu, denemek istemiştim. Nasip değilmiş

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam Chrome kullandım brave kullandım IDM kullandım ADM kullandım hepsinde aynı hatta konuda belirttiğim linkteki rom Yandex disk'e kurulu onu yandexdisk üzerinden indirdim o bile bozuk inmiş demekki. Yemin ederim aklım gidiyor artık rom işlerinden. Halbuki linkte belirttiğim romu gerçekten herkes çok övmüş, çok merak etmiştim onu, denemek istemiştim. Nasip değilmiş
İndirdiğiniz romu zip olarak çıkartmayı deneyin, çıkıyorsa sorun romda değildir.

Üst Alt