Recovery Mi 9T Pro Orange Fox Kurulumu Android Q ve Kullanımı

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Twrp yada fox ile backup yapabilen varmı tekrar eski roma dönebilmek için ben yapamadım hep garip garip harfler rakamlar çıkıor bunu bilem varmı
Hocam ekran şifresi yada parmak izi şifresi varsa kaldırın ondan sonra deneyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

19,3 denedim ondada aynı oluyordu. 19,4 deneyelim bakalım rom farkediyor mu acaba benim romla mı uyumsuz anlamadım gitti

19,4 te aynı maalesef. çok ilginç sizde olan birşey bende niye olmaz
Hangi rom var sizde

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Hocam ekran şifresi yada parmak izi şifresi varsa kaldırın ondan sonra deneyin
Kaldırıom zaten seçmedemi hata yapıorum acaba backup da hangileri işaretlioduk ben hepsini işaretliom full backup belki orda yanlış yapıom

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Kaldırıom zaten seçmedemi hata yapıorum acaba backup da hangileri işaretlioduk ben hepsini işaretliom full backup belki orda yanlış yapıom
Full Back-Up yaparken genelde hafıza yetersiz uyardı alınıyor belki ondandır

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Yok data system yaptım sadece yine aynı siz hiç yaptınızmı bacupla önceki roma dönüş yani
Backupla yapmadım hep geri yüklerken direk rom flashlıyorum sadece Back-Up aklırken efs ile persist yedeği alıyorum ayrı ayrı

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
11.o.3 global eea rom var

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
11.o.3 global eea rom var
Global olan tüm romlarda maalesef hata var en son miroom yükledim ve şimdi rahatladım sanki sorun yetki gibi duruyor ilerleyen zamanlarda çözüm bulunur diye umuyorum

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
Başka romda yükleyemiyorum ki twrp kalıcı olmadoğından wipe den sonra recovery reboot deyince fastbootta kalıyor

msoner1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
Twrp yada fox ile backup yapabilen varmı tekrar eski roma dönebilmek için ben yapamadım hep garip garip harfler rakamlar çıkıor bunu bilem varmı
Aramıza hoşgeldiniz :) Ben ilk defa twrp nin backup almadığını alınca aynı sizde ki gibi garip sayılara sahip dosyalar oluşturduğunu gördüm. Düşünün ki kendi resmi telefonunu kendi resmi yazılımı ile kendi resmi pc programına (mi pcsuit) bağlayamayan yazılım gördüm. Komedi bile değil kara komedi. pcsuit ile mi telefonuna bağlanmayan milyonlar var şu an dünyada.

Bence xiaomi bu işi bırakıp tornavida setine ağırlık versin, olmuyor olmayacakta çok belli. eğer custom rom geliştiriciler olmasa aslında çoktan insanlar pes etmişti şu anki satışların yarısını bile yakalayamazdı. Bu gidişle yeni aldığım telefonu satarım gibime geliyor. En azından içinde snapdragon 855 olan bir telefon olsa yeter. Bu arada bende 2017 model S8+ var ve fotoğraf kalitesi eziyor mi 9t pro yu. Tek artısı 3 kamera ve bokeh geniş açı falan ama kalite daha kötü.

Hadi hepinize kıyağım olsun, alttaki linkten 2.posttaki Androd Q için olan versiyonu indirip kurun oldu bitti hadi güle güle kullanın. Oh be müziğin zevki çıkmaya başladı nihayet telefonda.

Aramıza hoşgeldiniz :) Ben ilk defa twrp nin backup almadığını alınca aynı sizde ki gibi garip sayılara sahip dosyalar oluşturduğunu gördüm. Düşünün ki kendi resmi telefonunu kendi resmi yazılımı ile kendi resmi pc programına (mi pcsuit) bağlayamayan yazılım gördüm. Komedi bile değil kara komedi. pcsuit ile mi telefonuna bağlanmayan milyonlar var şu an dünyada.

Bence xiaomi bu işi bırakıp tornavida setine ağırlık versin, olmuyor olmayacakta çok belli. eğer custom rom geliştiriciler olmasa aslında çoktan insanlar pes etmişti şu anki satışların yarısını bile yakalayamazdı. Bu gidişle yeni aldığım telefonu satarım gibime geliyor. En azından içinde snapdragon 855 olan bir telefon olsa yeter. Bu arada bende 2017 model S8+ var ve fotoğraf kalitesi eziyor mi 9t pro yu. Tek artısı 3 kamera ve bokeh geniş açı falan ama kalite daha kötü.

Hadi hepinize kıyağım olsun, alttaki linkten 2.posttaki Androd Q için olan versiyonu indirip kurun oldu bitti hadi güle güle kullanın. Oh be müziğin zevki çıkmaya başladı nihayet telefonda.

Yanlış konuya yazmışım silemedim de.

Son düzenleme:

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
aslında çok doğru söylemişiniz pc suit gibi bir programın olmaması çalışmaması ne demek ya sen o kadar satış yap ama bir programın olmasın. ben huawei mate 10 pro kullanırken hi suite ile tüm herşeyin yedeğini alıp geri yüklüyordum çok kolaydı. birde kameradan galeriye girmeme olayı çok komik. en son note 2 almıştım onda da çalışmıyordu kaç sene geçti hala aynı sorun xiaomi nin daha çok yolu var büyük bir firma olabilmesi için bu bariz belli...

Üst Alt