Soru Mi 9T Pro MIUI 11 Güncellemesi Gelmedi

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
bende miui11 var iki tane duvar kagıdı gelmis o kadar :D
Biz aldik guncellemeyi de ne oldu. 2 tane börtü böcek sesi eklemisler. Olmus sana guncelleme bonus olarak kameradan galeriye gecis sorunu var :D
Şaka bi yana da cidden guncellemede pek bir özellik gelmedi. Pilin simge disinda gorunmesi iyi oldu. Bir de otomatik parlaklik duzgun calisiyor

AcarMehmetSalih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Salih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Değerli hocalarım, hala beklemedeyiz. Güncellemenin hala gelmemesi normal mi? MIUI 11'in pek bi artısı yokmuş tamam ama bize neden gelmedi şimdi insan "acaba telefonum mu farklı telefonumla ilgili bi hata mı?" diye düşünmeden edemiyor.

Bu forumda resmi bir yetkili var mı acaba?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Değerli hocalarım, hala beklemedeyiz. Güncellemenin hala gelmemesi normal mi? MIUI 11'in pek bi artısı yokmuş tamam ama bize neden gelmedi şimdi insan "acaba telefonum mu farklı telefonumla ilgili bi hata mı?" diye düşünmeden edemiyor.

Yetkili değilim ama hala güncelleme verilmedi ülkemize . İsterseniz bölgenizi hindistan yaparak güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.
Batarya konusunda daha erken bitiyor 11
Tavsiyem bootloader kilidini açıp özgürce kullanabilirsiniz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

İlk yayınlanan güncellemeler, ilk sürümler de daima bir eksiklik veya bir hata olabiliyor. Bebek hastalığı gibi düşünebilirsiniz.
Hatalar giderildiğinde tekrar dağıtılmaya devam edecektir.
Şüphelenmenizi gerektiricek bir durum yoktur.
Cihazınız tadını çıkarınız.

AcarMehmetSalih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Salih
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
Nescafe656 hocam bir yetkili kadar yardımcı oldunuz teşekkür ederim. angel~~ Aklımda da bir sürü soru var güncellemeyi alan herkesin telefonu hindistan veya türkiye dışında başka bir ülke mi acaba.
archesm hocam size de teşekkür ederim içimizi rahatlattınız. Telefonumuz diğerleri gibi normal olsun da :D

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Nescafe656 hocam bir yetkili kadar yardımcı oldunuz teşekkür ederim. angel~~ Aklımda da bir sürü soru var güncellemeyi alan herkesin telefonu hindistan veya türkiye dışında başka bir ülke mi acaba.
archesm hocam size de teşekkür ederim içimizi rahatlattınız. Telefonumuz diğerleri gibi normal olsun da :D
Telefon normal hocam ben hergun 2 3 4 rom deneyen biriyim. :D MIUI 10 tavsiye ederim :) kalın telefonunuzun tadını çıkarın.

MKarlion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
0
Arkadaşlar bir aydır güncellemeye çalışıyorum ayarlara giriyorum "Uygun Güncelleme Yok" diyor. Telefonumu artık güncellemek istiyorum yurt dışından aldım ve hala kaydettirmedim.

Redmi K20 Pro
Mi 9T
Mi 9 SE
Note 8 Pro kullanan arkadaşlarıma geldi. İnternette arattığımda da herkese gelmiş dünyada yalnızca ben kalmışım galiba.

Telefonum Xiaomi Mi 9T Pro Global sürüm olup 2 ay önce aldım. PC den güncellemek istemiyorum. Telefona neden gelmiyor çıldıracam artık?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Acaba yetkililer mi 9t pro güncellemesini mi unuttu... Yoksa direk miui12 mi ekleyecekler...

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bölgeyi almanya yaparak güncellemeyi alabilirsiniz.

Grrkn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürkan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Benimde mi9 se cihazıma kattiyen güncelleme gelmiyor pc den de halledemedim.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selamdeep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selamdeep
Cihazım
samsung note 4
Konular
0
Bende de 9t pro var. Çok pişmanım. 11 sürümüne geçtikten sonra sarj yarı yarıya düştü. Eskiden eve geldiğimde yüzde 50 kalıyordu şarjım. Artık eve geldiğimde yani akşam saat 10 da yüzde 20 şarjım kalıyor. Sabah 7 8 gibi evden çıkıyorum. Benim için önemli bir konu. Açıkçası pişman oldum geri alabilsem direk alırdım. Bu arada sıfırladım da cihazı farkeden birsey yok. Kısaca geçmeyin.

Güncelleme almak istiyorsanız bölgeyi azarbeycan yapın. Anında güncelleme gelicek zaten.

Üst Alt