Yardım Mi 9T Pro Kamera sorunu

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 11 Stable
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar hangi kamerayı hangi uygulamayı kullanacağımı şaşırdım rezalet bir iş bu !
Google cam kurarız adam gibi çalışmaz.
Open kamera kurarız portre ve gece modu yoktur.
Beş para etmez telefonun kendi kamerasını kullanırız o hepsinden kötüdür.
Video çekiyorum akıcı değil izlerken takılmaları atlamaları farkediyorum bu Allah'ın belası problemi nasıl çözücez arkadaşlar. Google camerayı kurunca da insta storye attığım videolarda yaşıyorum bu sefer aynı sorunu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lanet olsun üç kamerası da beş para etmez bir de xiaominin en iyi telefonu diye aldık. Ön kamera tek başına hiçbir problem pürüz çıkartmıyor bile.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Open cameranın geliştiricisi uygulamasına portre modu gece modu koymamasının xiaomi ile alakası nedir?
stock kamerayı kullanabilirsiniz ben kendim stock kamera ve b612 kullanıyorum gece fotoğraf çekmediğim için gcam lazım olmuyor.
instagramda kalite sorunlarının herkes farkında yapabilceğimiz tek şey geri bildirim yapmak firmaya.
stock kamera ile resim video çekip atmak şuan için en sağlıklısı. instagram kamerası ve 3. parti kameralardan bişey beklemeyin derim.

• Beğen
Tepkiler: Acr
Oyla:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Telefonun kendi kamerasindan video cekin. 4k60fps olarak ayarlayin. Gcam videosunda takilmalar olabilir. Videoyu instagram storye attiginizda kalite dusurmesi instagram ile alakali. Bunun icinde instagram plus, instagram aero tarzi uygulamalar deneyebilirsiniz.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Son olarak şu fotoğrafı bırakıp gidiyorum;

Çok bir ayar yapmadan, gayet orjinal şekilde 'Mi 9 SE' ile çekilmiş bir fotoğraf.

GCAM
Yüksek çözünürlük için:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Arazi Aracı almak istiyorsun ve Bütçen dahilinde daçya duster :P alıyorsun, vuruyorsun araziye... Haliyle üç vakit sonra daçya cortluyor çünkü arazi aracı değil arazi aracı görünümlü bir garabet... Daçya'dan, LandRover performansı beklemek ne kadar mantıklıysa, akıllı telefonlara entegre edilmiş lenslerden Dslr performansı beklemek aynı şeydir...

Forum felsefesinden uzak insanların da, gelip forumlarda sözlük tarzında konu açıp, herkesin kendi egosuna ve sorununa hep birlikte çözüm bulma zorunluluğunda hareket ediyor olması ayrı bir garabet... 8=)
Arkadaşım arazi aracı görünümlü dacianı kullanmak istemiyorsan çrkilrbilirsin kenara. Kimse ekstra üstün bir performans beklemiyor sadece video takılmasının çözümünü varsa bilen diye istedik. iPhone 11 almaktan vazgeçip bu telefonu aldım ben bir arkadaşımda görüp. Ve sıkıntı sadece bu video takılma konusu. Yani sen zorla Dacia aldıysan elin elvermediyse diyecek bişeyim yok kimsenin Über performans istediği de yok konuda gayet açık ve net bu zaten. Öyle bir şeyler yazıp gözlüklü emoji koymakla olmuyor bu işler hadi iyi forumlar :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son olarak şu fotoğrafı bırakıp gidiyorum;

Çok bir ayar yapmadan, gayet orjinal şekilde 'Mi 9 SE' ile çekilmiş bir fotoğraf.

GCAM
Yüksek çözünürlük için:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Fotoğraf çekiminden memnunum hocam ona diyecek bir şeyim yok. Sıkıntı videonun stabil olmaması. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz yoksa çekilen fotoğraf zaten güzel

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam konu amacın dışına çıkıyor. Forum Kurallarını tekrar gözden geçirebilirsiniz. Gerekli cevaplar verilmiş ve sorunun kaynağı açığa kavuşmuştur.

Teşekkürler iyi forumlar.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt