Yardım Mi 9T Pro Kamera sorunu

• Konbuyu başlatan Acr
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 11 Stable
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar hangi kamerayı hangi uygulamayı kullanacağımı şaşırdım rezalet bir iş bu !
Google cam kurarız adam gibi çalışmaz.
Open kamera kurarız portre ve gece modu yoktur.
Beş para etmez telefonun kendi kamerasını kullanırız o hepsinden kötüdür.
Video çekiyorum akıcı değil izlerken takılmaları atlamaları farkediyorum bu Allah'ın belası problemi nasıl çözücez arkadaşlar. Google camerayı kurunca da insta storye attığım videolarda yaşıyorum bu sefer aynı sorunu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Lanet olsun üç kamerası da beş para etmez bir de xiaominin en iyi telefonu diye aldık. Ön kamera tek başına hiçbir problem pürüz çıkartmıyor bile.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hocam çözümleri yazarim ama forum kurallarına aykırı. O yüzden gecmis olsun inşallah cozulur sorunlarınız.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Kamerayı kullanmayı bilmek gerek. Biraz ayarla ve fotoğraf çekme bilgisi ile ne eserler çıkıyor ortaya...
Video için 60FPS moduna alın. Yine şikayetleriniz devam ederse iPhone'a geçiş yapabilirsiniz. :)

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Benim emektar Mi6 nispeten kendi kamerası ama daha çok google kamera ile hem fotoğraf hem de 60 fps ( üstelik te 4k) video çekiminde inanılmaz işler çıkarırken, sizin Mi9t pro gibi bir cihazdan rezalet bir performans almanız hayli düşündürücü.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Yazılım bilginiz yetersiz sanırım xiaomi telefonumda stabil şekilde google camera çalışcak diye bir iddaası yok 3-5 geliştiricinin pixel cihazlardan portlaması sadece.
Open kamera gibi 3.parti kameralarda gece modu portre modu ne arasın o uygulamalar bütün telefonlarda çalışcak şekilde çıkarılıyo 3 kameralı telefonlara özel değil eski tek kameralı telefonlardada çalışır b612 retrica gibi uygulamalarda geniş açı kamerası portre kamerası yada macro kamerayı kullanan bi mod varmı? yok.
karşılaştığınız her ufak pürüzlerde kızıcaksınız o zaman iphone11 alacaksınız yada samsung s10 modellerini alıcaksınız ne kadar ekmek o kadar köfte.

Oyla:

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Konunun altına yazan arkadaşlar o kadar çok bilmişler ki bir çözüm bile bulamamışlar bi hayli komik durum ne yazık ki..

Oyla:

Burakalpsen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
11
Google camera apk şeklinde aratıp önünüze geleni indirirseniz randıman alamazsınız. Cihazınıza özel kodlanan sürümü bulun. Mi6 ile 1 yıldır gcam kullanıyorum hala cihazıma özel sürüm güncelleme alıyor. Normal kamerasını hangi dosyaya attığımı unuttum o derece. Mi9Tpro için de elbet özel sürümü vardır. Başka macera aramayın çözümünüz gcam.

Oyla:

Acr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
31
Yazılım bilginiz yetersiz sanırım xiaomi telefonumda stabil şekilde google camera çalışcak diye bir iddaası yok 3-5 geliştiricinin pixel cihazlardan portlaması sadece.
Open kamera gibi 3.parti kameralarda gece modu portre modu ne arasın o uygulamalar bütün telefonlarda çalışcak şekilde çıkarılıyo 3 kameralı telefonlara özel değil eski tek kameralı telefonlardada çalışır b612 retrica gibi uygulamalarda geniş açı kamerası portre kamerası yada macro kamerayı kullanan bi mod varmı? yok.
karşılaştığınız her ufak pürüzlerde kızıcaksınız o zaman iphone11 alacaksınız yada samsung s10 modellerini alıcaksınız ne kadar ekmek o kadar köfte.
Haklısınız hocam bu kadar basit bişey istemek ya da direk sıkıntısız kasmadan video çekmek için Microsoft CEO'su olmak gerek demekki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Google camera apk şeklinde aratıp önünüze geleni indirirseniz randıman alamazsınız. Cihazınıza özel kodlanan sürümü bulun. Mi6 ile 1 yıldır gcam kullanıyorum hala cihazıma özel sürüm güncelleme alıyor. Normal kamerasını hangi dosyaya attığımı unuttum o derece. Mi9Tpro için de elbet özel sürümü vardır. Başka macera aramayın çözümünüz gcam.
Yahu zaten telefona özel sürümünü indirip kurduk arkadaşlar ne kadar bol keseden saklamayı seviyorsunuz rica edicem boş konuşanlar ya da bilmeden konuşanlar yorum yapmasın :D

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Konunun altına yazan arkadaşlar o kadar çok bilmişler ki bir çözüm bile bulamamışlar bi hayli komik durum ne yazık ki..

Konunun altına yazan arkadaşlar hep bir ağızdan çözüm sunmuş aslında.
Çözüm: Kamerayı kullanma bilgisi edinmek.
Sonuç: Kamera kullanmayı bilmeden, kendiliğinden müthiş eserlerin ortaya çıkmasını beklemek.

Bu duruma maalesef bir çözüm üretilmesini beklemeyin... Kendinizden bir şeyler katmayı deneyin.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt