Sohbet Mi 9t pro&k20 pro mıuı 12 artı ve eksi yönleri

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Ben beklemedeyim arkadaşlar ;) 8=)
Hocam aslında bekliyecek kadar kötü değil. Ana ekran sistem başlatıcısı basit modda çalışmıyor. Ekran parlıklığı ayarlardan değişmiyor bildirim panelinden değişiyor. Ses açma kapama ekrandan değişmiyor tuşla çalışıyor. Bunlar çok önemli sorunlar değil. Benim için en büyük sorun, mi band 4 kullanıyorum, bildirimler için izin vermiyor.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam aslında bekliyecek kadar kötü değil. Ana ekran sistem başlatıcısı basit modda çalışmıyor. Ekran parlıklığı ayarlardan değişmiyor bildirim panelinden değişiyor. Ses açma kapama ekrandan değişmiyor tuşla çalışıyor. Bunlar çok önemli sorunlar değil. Benim için en büyük sorun, mi band 4 kullanıyorum, bildirimler için izin vermiyor.
Bakınız beklemek için bir çok neden daha :D Teşekkürler hocam.

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Bakınız beklemek için bir çok neden daha :D Teşekkürler hocam.
Evet hocam ilk MIUI 12 sorunları var. Ama şunu söyleyebilirimki gerçekten Görsel bir şölen olmuş. Özellikle Süper Duvar Kağıtları, Sistem Duvar Kağıtları, Bildirim Paneli harika olmuş.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Evet hocam ilk MIUI 12 sorunları var. Ama şunu söyleyebilirimki gerçekten Görsel bir şölen olmuş. Özellikle Süper Duvar Kağıtları, Sistem Duvar Kağıtları, Bildirim Paneli harika olmuş.
Aynen hocam görsel bir şölen olmuş ama biraz beklemek daha iyi :) Yavaş yavaş ekran süreleri de gelmeye başlar, o zaman dahada belirgin olur rom. O kadar animasyona ve görselliği bakalım pil nasıl bir tepki verecek.

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Ben bide şarz saat gösteren barın rengini sevmedim ya tuhaf bi siyah oluyo yada şeffaf oluyo yazılanlar belli degil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen hocam görsel bir şölen olmuş ama biraz beklemek daha iyi :) Yavaş yavaş ekran süreleri de gelmeye başlar, o zaman dahada belirgin olur rom. O kadar animasyona ve görselliği bakalım pil nasıl bir tepki verecek.
Hocam pilde de performans ve görsel şölene göre gayet iyi diye bilirim zaten pildeki grafikteki görsel sanki osiloskop kullanıyormuş hissiyatı veriyor insana clap~~

Son düzenleme:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Cihazım Android 9 olduğu için kontrol merkezi haricinde pek yenilik görmedim. Arayüz biraz daha hızlanmış. Alltaki beyaz çubuğu bile getirmemişler yani ne desem bilmiyorum. Android sürümü eski diye birçok şeyden mahrum bıraktılar üstüne birde güncellemeyi kesecekler çok yakında. Amiral gemisi cihazları bu kadar erken terk etmek pek yakışmıyor. Miui 13'ü de rahatça kaldırabilecek bir cihaz. (Mix2)

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Cihazım Android 9 olduğu için kontrol merkezi haricinde pek yenilik görmedim. Arayüz biraz daha hızlanmış. Alltaki beyaz çubuğu bile getirmemişler yani ne desem bilmiyorum. Android sürümü eski diye birçok şeyden mahrum bıraktılar üstüne birde güncellemeyi kesecekler çok yakında. Amiral gemisi cihazları bu kadar erken terk etmek pek yakışmıyor. Miui 13'ü de rahatça kaldırabilecek bir cihaz. (Mix2)
Hocam nasıl android 9 yanlışın var bence birde altta beyaz çubuk var

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam nasıl android 9 yanlışın var bence birde altta beyaz çubuk var

7 ile çıktı 8 ve 9'u aldı. Daha da güncelleme vermediler, vermeyecekler. Beyaz çubuğu nasıl aktif ediyoruz ? Ben tam ekran hareketlerinde veya başka bir yerde öyle bir ayar bulamadım. Sadece Android 10 cihazlarda var diye biliyorum. Zaten sorduğum birkaç kişide öyle söyledi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-03-18-12-26-580_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-03-18-12-26-580_com.android.settings.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 17

Apoly

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
MI 9T Pro
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
27
Merhaba arkadaşlar, hemen hemen herkes aynı sorunları yaşıyor gibi.
Aslında bakarsanız ben de herkes ile aynı sorunlardan muzdarip oluyorum.

Aklımdaki soru şu; Biz bu hataları rom geliştiricisine nereden bildiriyoruz.

Telefon da bulunun Hizetler & Geri bildirim uygulaması rom geliştiricisine mı ait yoksa?

Üst Alt