MIUI 12.5 Mi 9T Pro - K20 Pro - Mıuı 12.5 Xaiomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Yeni güncelleme Bağlantıları konuya eklenmiştir.

* /

Porsuk5050

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Futkan
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
hala 12deyim 12.5 ile 12 arasında göze çarpan sürüm dışında bi fark varmı

Cumandroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cuma
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V12.5.5.0.RFKCNXM_v12-11.zip çıkmış, deneyen var mı?
12.5.4.0'ı denemiştim berbattı. Aşırı donmalar kasmalar. Hemen eski sürüme dönmüştüm. 12.5.5.0'ı iyileştirmişlerdir dedim. Cidden sorunların çoğu çözülmüş. Bi tek ilk kurulumda Google play ı update ederken 1 kere dondu ama yavaşlık problemi maalesef giderilmemiş. Google Chrome a basıyorsun ana ekran bağlantı görme süresi minimum 10 saniye, eski sürüm telefon kullanıyormuş havası veriyor. Ben yeniden 12 sürümüne geri dönüyorum. 13 versiyonunun çıkması da sene sonuna ertelenmiş. Uzun süre daha güncelleme alamayacağız gibi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: ffa

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
118
12.5.4.0'ı denemiştim berbattı. Aşırı donmalar kasmalar. Hemen eski sürüme dönmüştüm. 12.5.5.0'ı iyileştirmişlerdir dedim. Cidden sorunların çoğu çözülmüş. Bi tek ilk kurulumda Google play ı update ederken 1 kere dondu ama yavaşlık problemi maalesef giderilmemiş. Google Chrome a basıyorsun ana ekran bağlantı görme süresi minimum 10 saniye, eski sürüm telefon kullanıyormuş havası veriyor. Ben yeniden 12 sürümüne geri dönüyorum. 13 versiyonunun çıkması da sene sonuna ertelenmiş. Uzun süre daha güncelleme alamayacağız gibi görünüyor.
Açtığım vn konusuna göz atın.
İlaç olacaktır size.

Cumandroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cuma
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Açtığım vn konusuna göz atın.
İlaç olacaktır size.
Ben NFC kullanıyorum. Hindistan Rom'larında NFC devre dışı diye biliyorum. Sizin verdiğiniz VN sürümünde NFC çalışır durumda mıdır?
Teşekkürler.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
118
Ben NFC kullanıyorum. Hindistan Rom'larında NFC devre dışı diye biliyorum. Sizin verdiğiniz VN sürümünde NFC çalışır durumda mıdır?
Teşekkürler.
Maalesef hindistan romlarında NFC kullanamazsınız.

ffa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
6
ben de dün yükselttim. ilki donuyordu hatta youtube vanced kapatmama rağmen kilit ekranda bug şeklinde kalıyordu o da çözülmüş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

++ dikkatimi çeken şey ana ekran üst kısa yolları için tutup aşağı sürükleme eskiden tümü aynı barda idi şimdi sağdaki ile soldaki grup olarak farklı, hoş olmuş.

ibrahimhalilmes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
3
Arkadaşlar son sürüm bir kaç gün sonra eskisi gibi kasmaya başlıyor. Cihazı yeniden başlattığınızda ana ekran öğeleri kafasına göre yer değiştiriyor bazı kısayollar kendiliğinden siliniyor. Video çekerken az ışık varsa titreşimler çok fazla. Chrome, arkadaşların da belirttiği gibi yavaş açılıyor.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Eu Stabil romlar eskiden olduğu gibi sorunsuz değiller artık. Resmi stabil romlar çok daha iyi haldeler.

Üst Alt