MIUI 12.5 Mi 9T Pro - K20 Pro - Mıuı 12.5 Xaiomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 9T PRO - K20 PRO

Mıuı 12.5
Xiaomi.eu Stabil
Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[ Bootloader Kilidinizin Açık ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]​

*Konuda yer alan Bağlantıları kullanarak,
* Eu Stabil romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatınız.
** Farklı bir custom romdan geliyor iseniz veya,
*** İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* İndirdiğiniz Eu Stable romu cihazınıza aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Stable Rom Zip dosyasını seçin.
* .zip dosyasını seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
* TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

* Eu stabil romu cihazınıza indiriniz / aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza indirdiğiniz / aktardığınız Eu Beta Rom Zip dosyasını seçiniz.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - System yapınız.
[ Güncellemeden sonra ; İsteğinize bağlı olarak Root için tekrar, Magisk Flashlayabilirsiniz ]

İndirme Bağlantıları

* /
* /

* Güncel Recovery aracı (Twrp Orange fox vb) kullanınız.
**
** Güncel Magisk 23.0
* Yeni güncellemeler geldiğinde konuya eklenecek ve güncellenecektir.
** İlk Kurulumu daima İngilizce olarak gerçekleştirmeniz de fayda vardır.
*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim

Son düzenleme:

lonelyusuf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Meslek
Erkek kuaförü
Konular
14
Hayırlı olsun kullanan test edenler + - leri söylerse çok seviniriz ona göre bizde geçmiş oluruz

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Mi 9T PRO - K20 PRO

Mıuı 12.5
Xiaomi.eu Stabil

[ Bootloader Kilidinizin Açık Ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]
[ İşlemlere başlamadan önce Yedeklerinizi , Bilgisayara veya Usb Belleğe alınız ]​

* Eu Stable romu indiriniz .Magisk indiriniz.
*** İlk defa kurulum yapıyor iseniz Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* TWRP ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Eu Stable Rom Zip dosyasını seçin.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz Magisk zıp dosyasını Twrp klasörüne kopyalayınız.
* TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.

* Eu Beta romu cihazınıza indiriniz / aktarınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza indirdiğiniz / aktardığınız Eu Beta Rom Zip dosyasını seçiniz.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra, Art dalvik / cache yapınız ve Reboot - System yapınız.
[ Güncellemeden sonra ; İsteğinize bağlı olarak Root için tekrar, Magisk Flashlayabilirsiniz ]

İndirme Bağlantıları

* - Güncel

*Rom'u beğenmeyenler, almış olduğunuz TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki Romunuza geri dönebilirsiniz.
*Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.
*Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine aittir, düzenleme hakkı ise bana aittir. Eklenmesini veya düzenlenmesini istediğiniz bir bilgi için beni bilgilendirmeniz yeterlidir.

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim
Hocam eline saglık f3 ün 12.5 i içinde konu acarsan çok iyi olucak

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Son betanın aynısı. Hızı da yavaş bi halt olmaz bu eu dan. (Temiz kurulum yapıldı)

lonelyusuf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Meslek
Erkek kuaförü
Konular
14
Bende kurdum hızı yavaşmış 12.0.6dan direk kurduğum için bişi anlamadım.
Uygulama açışları sanırım biraz yavaş 1 sn gibi hissediyorum hayırlısı her güncellemede eskitiyorlar :) işin mantığı burası zaten sattırıp yeni cihaz aldırmak vsvs

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
120
Bende kurdum hızı yavaşmış 12.0.6dan direk kurduğum için bişi anlamadım.
Uygulama açışları sanırım biraz yavaş 1 sn gibi hissediyorum hayırlısı her güncellemede eskitiyorlar :) işin mantığı burası zaten sattırıp yeni cihaz aldırmak vsvs
Hocam ben de 12.0.6.0 eu stabilden geçtim. 12.5 in betaları uzun zamandır dediğiniz gibi aşırı yavaş kağnı gibi hissettiriyor. bugün gelen stabil sürümle çözmüşlerdir diye umdum ama tek bir fark bir hız göremedim. Bir tık hız bile yok. Sorun eu ekibinde.Bir tane aklı başında bir insan bile bundan bahsetmiyor eu ekibine. Forumlarına kayıt açık olsa bahsedicem ama maalesef. 12.5 sürümü çin romunda oldukça hızlı ve aşırı stabil inanamazsınız. Ama eu ekibi her ne yapıyorsa roma cihaz kağnıya dönüyor ve kendileri bile bunun farkında değiller işin kötü yanı bu. Güzelim cihaz çöp oldu.

Cimbombommm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9t pro
Konular
13
Hocam ben de 12.0.6.0 eu stabilden geçtim. 12.5 in betaları uzun zamandır dediğiniz gibi aşırı yavaş kağnı gibi hissettiriyor. bugün gelen stabil sürümle çözmüşlerdir diye umdum ama tek bir fark bir hız göremedim. Bir tık hız bile yok. Sorun eu ekibinde.Bir tane aklı başında bir insan bile bundan bahsetmiyor eu ekibine. Forumlarına kayıt açık olsa bahsedicem ama maalesef. 12.5 sürümü çin romunda oldukça hızlı ve aşırı stabil inanamazsınız. Ama eu ekibi her ne yapıyorsa roma cihaz kağnıya dönüyor ve kendileri bile bunun farkında değiller işin kötü yanı bu. Güzelim cihaz çöp oldu.
+1

deepseadiver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erol
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
2
Mi 9T PRO - K20 PRO

Mıuı 12.5
Xiaomi.eu Stabil

[ Bootloader Kilidinizin Açık ve Twrp Yüklü olması gerekmektedir ]

* Eu Stabil romu indiriniz .Magisk indiriniz.

* Eu stabil romu cihazınıza indiriniz / aktarınız.

İndirme Bağlantıları

* - Güncel

Hayırlı olsun
İyi Forumlar Dilerim
İyi geceler cihazım mi 9t pro twrp ile yükledim ama redmi yazısı bir geliyor bir kayboluyor 40 dakika geçti üzerinden ne yapmalıyım (twrp menüsüne de dönemiyorum)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi geceler cihazım mi 9t pro twrp ile yükledim ama redmi yazısı bir geliyor bir kayboluyor 40 dakika geçti üzerinden ne yapmalıyım (twrp menüsüne de dönemiyorum)
flashlıyorum baştan tekrar başlıyacağım

Son düzenleme:

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular