MIUI 12.5 Mi 9T Pro - K20 Pro - Mıuı 12.5 Xaiomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

XDroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S8+
Konular
6

Merhaba, Cihazım 9T Pro Global son sürüm 12.0.5 yazılım ile kullanıyorum. EU custom yazılımını hiç denemedim. Belirgin farklılıklar var mıdır? Teşekkürler.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Merhaba, Cihazım 9T Pro Global son sürüm 12.0.5 yazılım ile kullanıyorum. EU custom yazılımını hiç denemedim. Belirgin farklılıklar var mıdır? Teşekkürler.
En belirgin farkı sistemin google uygulamalarından arındırılmış olması ve miui arama ve mesaj uygulamasının sisteme eklenmesidir. (Miui arama uygulamasının görüşme kayıt özelliği bulunmaktadır.)

Ahmet_corum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Red mi 4x
Konular
3
arkadaşlar daha önce yüklediklerimde sıkıntı yaşadım.bu romu yükleyip çağrı kaydı ve mesajların simgeleri görünecek şekilde ekran görüntüsü atacak var mı

exijicra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
Bence 12.0.6.0 güncellemesi çok daha iyiydi belki ilk stabil güncelleme olduğu içindir. Arkadaşlar hantal olduğunu söylemişler hantallığını ilk kurduğumda hissettim fakat kullanım alışkanlığı galiba sonrasında gözüme çarpmadı fazla bir şey kullanmıyorum. Ancak pil kullanımı açısından çok kötü olmuş veya çok iyi olmuş.

Pil sayfasına girdiğimde bekleme süresinde %kaç bekleme dışında %kaç pil tükettiğimi göremiyorum. Ekran açık süresi 3 saat pil %54 şuan kullanılan mAh 550 hücre bekleme 75 mAh diğer uygulamalar 10-15 olarak değişiyor bu kadar pil nerede kullanıldı ne kullandı anlamadım. Kilit ekranı bildirimleri değişmiş boyutları ufalmış. 1 tane bildirim geliyor ufacık minicik gözüküyor bari 5-6 tane bildirim olduktan sonra ufalsalardı. Güzel animasyonlar gelmiş benim açımdan yarardan çok zarar getirmiş bu sürüm.

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Cihazı alalı 2 yıl oldu accu battery kontrol ettim 2800 ed üşmüş batarya çok ısınıor oyunda genelde ama yarin değiştircem pili bajalım neolcak

aakrilin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akrin
Cihazım
k20pro
Konular
1
benim cihazım global sürüm, 12.05 yüklü şu an. kurulum yaparken region olarak amerika seçtim. normalde global sürüm olduğu için android 11 güncellemesi almış olması gerekmiyormuydu? bir yerlerden 12.5 global sürüm bulup yüklemeli miyim?

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
benim cihazım global sürüm, 12.05 yüklü şu an. kurulum yaparken region olarak amerika seçtim. normalde global sürüm olduğu için android 11 güncellemesi almış olması gerekmiyormuydu? bir yerlerden 12.5 global sürüm bulup yüklemeli miyim?
Bu cihaz için 12.5 global yok. Birkaç güne çıkar.

aakrilin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akrin
Cihazım
k20pro
Konular
1
Lim0n Peki android 11 güncellemesini nasıl alacak?

Üst Alt