MIUI 12 Mi 9T Pro / K20 Pro Hindistan Kararlı Rom V12.0.2.0 QFKINXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
selamlar, böyle bir sorunla karşılaşıyorum...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kullandığınız twrp versiyonu nedir.
Hangi romdan geçiyorsunuz ve hangi işlemleri yaptınız detay verir misiniz.
zip compatible err not found hatası vermiş.
Sırasıyla, Güncel değil ise Twrp versiyonunuzu güncelleyiniz. Kurulum için, Temiz kurulum yapmaya çalışınız, İndirmiş olduğunuz romu eksik veya hatalı inmiş olabilir tekrar indirip kontrol ediniz.

Dgahan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
Kullandığınız twrp versiyonu nedir.
Hangi romdan geçiyorsunuz ve hangi işlemleri yaptınız detay verir misiniz.
zip compatible err not found hatası vermiş.
Sırasıyla, Güncel değil ise Twrp versiyonunuzu güncelleyiniz. Kurulum için, Temiz kurulum yapmaya çalışınız, İndirmiş olduğunuz romu eksik veya hatalı inmiş olabilir tekrar indirip kontrol ediniz.
Cevap için teşekkürler. Twrp versiyonum 3.3.1 . Hindistan 10.3.5 ten geçmeye çalışıyorum. Rom u birkaç kere indirip denedim, aynı hataları verdi. Dediklerinizi uygulayacağım.

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Cevap yok sanırım, teşekkürler...
Raphael-in (in: india, yani Hindistan ) twrp ile kuracaksınız ve cihazınız çin K20 Pro ise; kurulum sırasında hata verecektir. Ancak endişe etmeyin,
Rom dosyasını ( zip uzantılı olarak ) pc'ye atın. PC içerisinde, rom dosyasını açarak "update script" dosyasını bulun ve "raphaelin" yazan tüm satırları ( 5 adet var diye aklımda kalmış) "raphael" olarak değiştirin. Ardından kaydet diyerek çıkın. TWRP'ye girin; önce " Format Data" yaparak yükleyin.
Not: Format Data ( Herşey Silinecek ve cihaz fabrika ayarlarına dönmüş gibi olacak ) yaptıktan sonra mutlaka önce "Reboot Recovery" yapmanız gerekiyor, sonra rom dosyasını ( değiştirilmiş haliyle ) cihaza atarak yükleyin.
Önceki sayfalarda yaşadığınız hatanın çözümü var zaten. Biraz ilk mesajları okuma zahmetine girseydiniz sorununuz çözülmüş olurdu.

Dgahan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
E
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
Önceki sayfalarda yaşadığınız hatanın çözümü var zaten. Biraz ilk mesajları okuma zahmetine girseydiniz sorununuz çözülmüş olurdu.
Dikkat ederseniz bende bir den fazla hata vermiş. Yine de teşekkürler...

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Merhaba arkadaşlar, yeni güncelleme var.
Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro India Stable V12.0.3.0

OTA Apply for V12.0.2.0

Recovery ROM
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Sorunu şu şekilde çözdüm. Rom dosyası içerisinde bulunan flash_all.bat dosyasını notepad++ ile açtım ve
Kod:
fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *raphaelin" || echo Missmatching image and device
fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *raphaelin" || exit /B 1

şeklinde olan satırlardaki raphaelin lerin her ikisini de raphael olarak değiştirdim ve yükledim. Sorunsuz tamamlandı.

Unutmadan yükleyecek olanlar Mi Flash uygulamasının sağ alt köşesinde mutlaka "clean all" seçsinler. yoksa cihaz brick olabilir.
Teşekkür ederim PC başına geçince uygalama yaptıktan sonra Bilgi veririm

Üst Alt