MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Eu Stable Rom V12.0.6.0 QFKCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

ibrahimhalilmes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
3
Merhabalar, WhatsApp gelen aramalar 1 defa titriyor sonrası titreşim duruyor. Rom mu WhatsApp kaynaklı mı bilemedim. Aynı sorunu yaşayan var mı? Rom: Eu stable 12.0.6

AeonfluxTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necat Gökhan
Cihazım
K20 Pro Premium
Konular
2
selamlar, Beta sürümden stabile 4wipe yapmadan dönebilir miyiz acaba ?

ibrahimhalilmes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi9t pro
Konular
3
Arama engelleme çalışmıyor aynı sorunu yaşayan başka kullanıcı var mı ? Rom eu stable 12.0.6

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Herkese merhaba,

K20 Pro kullanıcısıyım. Şu an telefonda AOSP tabanlı Bliss rom var. AOSP'den aşırı memnunum. Ancak bir yanda alışkanlıklardan dolayı MIUI var diğer yandan performans ve batarya gibi artıları ile AOSP var. Siz hangisini tavsiye edersiniz? MIUI diyorsanız da kuracağım rom EU olacak kesinlikle ama stabil mi beta mı tercih etmeliyim. Beta düzenli güncellemeleri ile ve önden gitmesi ile cazip gibi ama gündelik kullanım etkileyecek sorunları var mıdır?

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Herkese merhaba,

K20 Pro kullanıcısıyım. Şu an telefonda AOSP tabanlı Bliss rom var. AOSP'den aşırı memnunum. Ancak bir yanda alışkanlıklardan dolayı MIUI var diğer yandan performans ve batarya gibi artıları ile AOSP var. Siz hangisini tavsiye edersiniz? MIUI diyorsanız da kuracağım rom EU olacak kesinlikle ama stabil mi beta mı tercih etmeliyim. Beta düzenli güncellemeleri ile ve önden gitmesi ile cazip gibi ama gündelik kullanım etkileyecek sorunları var mıdır?
Aosp rom da bliss i denedim özelleştirmeler tamamen Türkçe olması artı avantaj ama dediğiniz gibi miu ara yüzü çekiyor kendine eu stabil de de son sürümü uzun bir süre kullandım sıkıntısız şu anda global 12.0.3 deyim yaklaşık 2 haftadır. Eu stabil son sürüm ve globali (eea değil) deneyebilirsiniz?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Peki eu romların yani miui tabanını baz alanların pil süresini artırmak için bir şeyler yapılamaz mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Peki eu romların yani miui tabanını baz alanların pil süresini artırmak için bir şeyler yapılamaz mı?

polad02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
polad02
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
uygulama kilid
olmuyor

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Ben Whatsapp'ı uygulama kilidi ile kullanıyorum sorun yaşamadım. Güncelleme sonrası wipe seçeneklerini yaptınız mı ?

Üst Alt