Rom Mi 9T Pro / K20 Pro EEA Avrpua Kararlı MIUI11 V11.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 133
  • Görüntüleme 15K

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
İyi geceler dostlar,

Bir bilgi verip, ardından yorumlarınızı almak isterim. Geçen hafta global 11.0.3 den bu Roma geçiş yaptım. Benim sıkıntım pil idi. Şimdi genel anlamda memnunum, 1 günün üzerinde pil sürem ve 9 saat üzeri ekran zamanı aldım. Her halde iyi?

Ama sonraki şarjda ise neredeyse tüm değerler neredeyse yarısı kadar zaman sürdü.(14 saat pil süresi 4 saat civarı ekran süresi) kullandığım programlar da neredeyse aynıydı. Biten pil de yine beklemede gitmiş,

Ne dersiniz bu duruma?

Pil ve Performansıns kısımından inceleyiniz.
Hangi programlar ne kadar sürede, ne kadar kullanılmış, Hangi uygulamalar daha çok şarj kullanıyor gözlemleyin ona göre bir yorum da bulunmaya çalışalım.

caglar040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Çağla
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Hangi programlar ne kadar sürede, ne kadar kullanılmış, Hangi uygulamalar daha çok şarj kullanıyor gözlemleyin ona göre bir yorum da bulunmaya çalışalım.

Hocam her yerden bana yetisiyorsunuz Allah sizden razı olsun. Dediğinizi yapıp not alacağım.

caglar040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Çağla
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4

archesm hocam, pille ilgili şöyle bir durum oluşuyor. Evin wifisine bağlı isem pil sürem uzuyor, ama şebekeden internete bağlı isem pil sürem düşüyor. En azından bir kaç deneme de bu şekilde ölçüm yaptım.

Sanırım telefon iyi cekmeyince şebekeden devamlı arama yapıp pili yigiyor, benim yorumum bu şekilde, denemem devam edecek.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
archesm hocam, pille ilgili şöyle bir durum oluşuyor. Evin wifisine bağlı isem pil sürem uzuyor, ama şebekeden internete bağlı isem pil sürem düşüyor. En azından bir kaç deneme de bu şekilde ölçüm yaptım.

Sanırım telefon iyi cekmeyince şebekeden devamlı arama yapıp pili yigiyor, benim yorumum bu şekilde, denemem devam edecek.
Kesinlikle doğru bir tespit hocam . Nokta atışı.

tlg68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
arkadaşlar bu sürümde (imei işlem görmüş )telefonda fabrika ayarına dönsem imei uçar mı?

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
mi9T Pro kullanan arkadaşlar sıfır 64gb 3.300 tl fiyat nasıl sizce tavsiye edermisiniz saygılar

Üst Alt