Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Custom ve Aosp Romlar

HACI SOFUOĞLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
Hocam her telefona göre fark ediyor eğer stabil istiyorsanız aosp rom olan Evolution X son sürüm öneririm
Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.
1- Evolution X ile ArrowOS arasında kaldım. Hangisi daha iyi?
2- Evolution X in arayüzünü beğenmedim ArrowOS a göre.
3- Hangisinde batarya daha uzun gider bilginiz var mı?
4- ArrowOS hangi sürüm yüklenmeli?

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.
1- Evolution X ile ArrowOS arasında kaldım. Hangisi daha iyi?
2- Evolution X in arayüzünü beğenmedim ArrowOS a göre.
3- Hangisinde batarya daha uzun gider bilginiz var mı?
4- ArrowOS hangi sürüm yüklenmeli?
Hocam arrow os android 11 zamanı iyiydi sonrasını denemedim ama pek kullanılmamaya başladı. Evolution x oyun romu olarak geçiyor genelde, şarjı baya kötü haberiniz olsun. İlla bu ikisinden birini kullanacağım derseniz evolution x'i seçin. Ama şarjı iyi giden rom önerin derseniz, kesinlikle voltageos 2.3 veya pixel extended 5.4 kullanmanızı tavsiye ederim baya iyiler.

HACI SOFUOĞLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
Hocam arrow os android 11 zamanı iyiydi sonrasını denemedim ama pek kullanılmamaya başladı. Evolution x oyun romu olarak geçiyor genelde, şarjı baya kötü haberiniz olsun. İlla bu ikisinden birini kullanacağım derseniz evolution x'i seçin. Ama şarjı iyi giden rom önerin derseniz, kesinlikle voltageos 2.3 veya pixel extended 5.4 kullanmanızı tavsiye ederim baya iyiler.
Önerdiniz romlardan hangisinde batarya daha uzun gidiyor?

joeblade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
11
Cihazım
mi 9t tro
Konular
0
merhaba arkadaslar mi9t pro aldim 2.el imei atilmis atan kisi tarafindan format atilirsa imei silinir demis o yuzden tlf.nu satan kisi sadece google hesabini kaldirmis.bende bootloader islemi yapip twrp kurmayi dusunuyorum custom rom icin veya twrp den format atmak icin.imei silinmemesi icin nelere dikkat etmem gerekir yoksa her durumda kacinilmaz silinicekmi.youtube de imei atmak kolay gozukuyor en azindan bu tlf icin ama hic prog.link paylasmiyorlar.twrp den efs yedegini almam isimi cozermi.

HACI SOFUOĞLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
merhaba arkadaslar mi9t pro aldim 2.el imei atilmis atan kisi tarafindan format atilirsa imei silinir demis o yuzden tlf.nu satan kisi sadece google hesabini kaldirmis.bende bootloader islemi yapip twrp kurmayi dusunuyorum custom rom icin veya twrp den format atmak icin.imei silinmemesi icin nelere dikkat etmem gerekir yoksa her durumda kacinilmaz silinicekmi.youtube de imei atmak kolay gozukuyor en azindan bu tlf icin ama hic prog.link paylasmiyorlar.twrp den efs yedegini almam isimi cozermi.
TWRP kurun. Sonrasında TWRP içinden işlem yaptığınız sürece %99 IMEI gitmez.
İsterseniz özelden yazabilirsiniz işlemler için yardımcı olurum.

Üst Alt