Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Custom ve Aosp Romlar

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
3-Now tap Wipe.
4-Now tap Format Data and continue with the formatting process. This will remove encryption and delete all files stored in the internal storage.
5-Sideload the PixelExperience .zip package:
On the device, select “Advanced”, “ADB Sideload”, then swipe to begin sideload.
On the host machine, sideload the package using: adb sideload filename.zip.
check

6-Once you have installed everything successfully, run ‘adb reboot’.

Kurulum adımları bu şekilde. Telegram grubunda detaylı açıklama bulamadım hocam,bu siteye yönlendiriliyor. Bazı versiyonlar için magisk yüklemeyin uyarısı yapılmış,yüklemek istediğiniz build için böyle bir durum olup olmadığını öğreninceye kadar magisk flashlamayin bence.Bu arada son sürüm stabil recovery öneriliyor.
a11 fir
3-Now tap Wipe.
4-Now tap Format Data and continue with the formatting process. This will remove encryption and delete all files stored in the internal storage.
5-Sideload the PixelExperience .zip package:
On the device, select “Advanced”, “ADB Sideload”, then swipe to begin sideload.
On the host machine, sideload the package using: adb sideload filename.zip.
check

6-Once you have installed everything successfully, run ‘adb reboot’.

Kurulum adımları bu şekilde. Telegram grubunda detaylı açıklama bulamadım hocam,bu siteye yönlendiriliyor. Bazı versiyonlar için magisk yüklemeyin uyarısı yapılmış,yüklemek istediğiniz build için böyle bir durum olup olmadığını öğreninceye kadar magisk flashlamayin bence.Bu arada son sürüm stabil recovery öneriliyor.
a11 FirmWare ve romu kuruyorum tekrar oangeFOX ana sayfaya atıyor

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Hocam halihazırda a11 li bir romdan geciyorsaniz de flashlamaniza gerek yok. Diğer adımlara geçebilirsiniz.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Hocam halihazırda a11 li bir romdan geciyorsaniz de flashlamaniza gerek yok. Diğer adımlara geçebilirsiniz.
hocam bu a12 rom ları yükleme işi bir hayli sıkıntılı yok şifreli yok şu yok bu birtürlü çözemedim kuramadım hep bir hata veriyor a11 devam artık birileri çıkıp eskisi gibi bu sayfayı ele alırsa iyi yoksa işimiz yaş :D

süvari2019

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaya
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
hocam bu a12 rom ları yükleme işi bir hayli sıkıntılı yok şifreli yok şu yok bu birtürlü çözemedim kuramadım hep bir hata veriyor a11 devam artık birileri çıkıp eskisi gibi bu sayfayı ele alırsa iyi yoksa işimiz yaş :D
Hocam diğer romlarin kurulumlari basit ancak bu rom sideload ile kurulum istemiş bu sebeple birşey diyemiyorum. İlla ki bu romu kullanmak değil a12 denemek istiyorsanız cherishos,sparkos,voltageos veya ricedroid deneyebilirsiniz. Hem kurulum adımları basit hem de birkaç basit hata dışında sorunsuz romlar. Bu romlarin kurulum adımlarını telegram dan bulabilirsiniz.

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
önceden çok iyiydi çıkan rom lar kurulum talimatı ve linkleri ile konu açılıyordu öksüz kaldı buralar 😞
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam merhaba link atarmısın
Yeni cihaz çıktığı zaman eski cihazlar pek fazla konu açılmıyor yeni nesil cihazlar daha özellikli.ve daha güncel

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Yeni cihaz çıktığı zaman eski cihazlar pek fazla konu açılmıyor yeni nesil cihazlar daha özellikli.ve daha güncel
hocam merhaba konu açılmamasının sebebi yeni cihazların çıkmasından ötürü degil çok kullanan var mi9t pro yu arkadaşlar eskisi gibi ugraşmıyor kendi takılıyor artı yeni çıkan telefonların amiral gemileri hariç redmi cihazlar bu cihazın hala yanından gecemez işlemci ve özellik olarak güncel olarak da miui zaten herzaman yazılımsal olarak sınıfta kalıyor Custom ve Aosp romları onun için tercih ediyoruz

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
hocam merhaba konu açılmamasının sebebi yeni cihazların çıkmasından ötürü degil çok kullanan var mi9t pro yu arkadaşlar eskisi gibi ugraşmıyor kendi takılıyor artı yeni çıkan telefonların amiral gemileri hariç redmi cihazlar bu cihazın hala yanından gecemez işlemci ve özellik olarak güncel olarak da miui zaten herzaman yazılımsal olarak sınıfta kalıyor Custom ve Aosp romları onun için tercih ediyoruz
Anladım fakat SD 855 orta sınıfın altında .

ibrahim19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
meizu 16th
Konular
0
Hocam mi 9t pro için oyun odaklı rom var mi miui veya aosp fark etmez android sürümde önemli değil suanlik 12.1 evox deyim sizin tavsiyeniz ne

HACI SOFUOĞLU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
1
Bir sürü konu ve yorum okudum kafam karıştı.
En stabil ve batarya süresi uzun olan ROM hangisi?

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bir sürü konu ve yorum okudum kafam karıştı.
En stabil ve batarya süresi uzun olan ROM hangisi?
Hocam her telefona göre fark ediyor eğer stabil istiyorsanız aosp rom olan Evolution X son sürüm öneririm

Üst Alt