MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
90 pfs ultra hd almak istiyorsan, aşağıdaki bağlantıdan klasörü indir. İçindeki files klasörünün kendisini kopyala, telefonundan dosya yöneticisine gir, Android /data / com.tencent.ig klasörünü bul içine direkt yapıştır.. Pubg yi aç kullan.ekstra başka programlarla yorma kendini. 90 pfs ultra hd görüntü, ultra hd ses kalitesi vs hepsi full açılıyor..

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

90 pfs ultra hd almak istiyorsan, aşağıdaki bağlantıdan klasörü indir. İçindeki files klasörünün kendisini kopyala, telefonundan dosya yöneticisine gir, Android /data / com.tencent.ig klasörünü bul içine direkt yapıştır.. Pubg yi aç kullan.ekstra başka programlarla yorma kendini. 90 pfs ultra hd görüntü, ultra hd ses kalitesi vs hepsi full açılıyor..
Telefonun Android /data klasörünün açılmasına izin vermezse, içi boş görünürse, telefonu pc ye bağla, ordan klasörlere erisebilir içine atabilirsin.

Ohaaaa hocam çok teşekkür ederim ellerine sağlık açıldı valla hepsi.
Peki bunu başka bir telefonda yapma şansımız var mı? Oppo'da kullanırsak sorun olur mu? Kuzenim popo kullanıyor o da istiyor böyle bir şey.

Telefonun Android /data klasörünün açılmasına izin vermezse, içi boş görünürse, telefonu pc ye bağla, ordan klasörlere erisebilir içine atabilirsin.

Hocam bir sorum daha olacak, oyun içinde gameturbo 90 fps seçince bile 60 veriyor, o uygulamanın özelliği mi yoksa maks mı 60 alıyorum?

Son düzenleme:

kamerton85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.......
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Benim gördüğüm sorun şu. Kontrol merkezi hangi taraftan çekersen çek bildirim paneli geliyor. Ancak telefonun en üstünden tutup çekince kontrol paneli geliyor. Ve hala ayarlar rehber geliştirici seçenekleri dosya yöneticisi vb sistem uygulamalarında ki aşağı yukarı kaydırma hassasiyeti berbat durumda. Miui 11 e geçtim tekrar. Yükleyecek olan arkadaşlar boş yere kurulu düzeniniz bozmayın. İki üç zil sesi ve duvar kağıdı için. Xiaomi iyice bkn çıkartmaya başladı.
Evet kardes en iyisi kararli global rom Beta yukleyip basiniza dert acmayin.

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
Bu haftalık güncelleme diyor, tahmini ne zaman gelir güncelleme

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7

SardeS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SardeS
Cihazım
A2,F1,Mi8-9-11u
Konular
3
Orange twrp üzeri eu.beta 12.5 temiz yükleme yaptim ,Nova launcher uyum problemi var, telefon cok yavasladi tekrar sistem launchere dönmek zorunda kaldim , halbuki eu.stabil 12 de hic problemsiz nova launcher kullanabiliyordum.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Orange twrp üzeri eu.beta 12.5 temiz yükleme yaptim ,Nova launcher uyum problemi var, telefon cok yavasladi tekrar sistem launchere dönmek zorunda kaldim , halbuki eu.stabil 12 de hic problemsiz nova launcher kullanabiliyordum.
Sistem hala oturmuş değil bazı buglar var stabilde kalmanızı öneririm hocam.
En son haftalıkta pazartesi geliyordu, bende ha bire yenileyip durdum sistemi eyvallah teşekkür ederim
Rica ederim hocam.

mckadia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet can
Cihazım
mi 9t
Konular
20
twrp yoluyla vermiş olduğunuz magisk yüklediğimde FAİLED updater process ended with ERROR 1 hatası alıyorum çözümü varmıdır

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
twrp yoluyla vermiş olduğunuz magisk yüklediğimde FAİLED updater process ended with ERROR 1 hatası alıyorum çözümü varmıdır
Orange twrp ile kurunca hiç problem yaşamadım, onunla mı denediniz?

mckadia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet can
Cihazım
mi 9t
Konular
20
Orange twrp ile kurunca hiç problem yaşamadım, onunla mı denediniz?
ilk önce twrpden daha sonra orangefoxtan denedim orangefoxta çalıştı orangefoxta kalmayı düşünüyorum artık daha sade tasarımı var

Üst Alt