MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
bi' önceki sürümde böyle bi soruna denk gelmedim hocam, son çıkana geçtim, bu sorunu gördüm eski sürüme geçtim herhangi bir problem yoktu. anlaşılan bi' süre daha eski sürümde kalacağız.

ilginiz için teşekkürler
Bende de aynı durum var. Dediğiniz gibi bir süre beklemek lazım.
Ben size bir şey sormak istiyorum
son romu eski romun üzerine flashlayarak da denedim, tamamen temiz kurulum yaparak da denedim fakat spotify gibi bazı uygulamalarda ikonlar görünmüyor. çözümü var mı yardımcı olur musunuz? cagri0102 & StreX hocam bilginiz var mıdır?
Ben size bir şey sormak istiyorum temiz kurulum yaptım dediğiniz için sormak istedim. Temiz kurulumdan sonraki performans nasıldı?
daha önce android 10 miui 12 vardı bende telefonum mi9 T pro gayet iyiydi. Bugun android 11 miui 12,5 a yükselttim bariz yavaşladı telefon
sizde böyle bir durum oldumu ?

tahsinbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
front-end develop.
Konular
0
Ben size bir şey sormak istiyorum

Ben size bir şey sormak istiyorum temiz kurulum yaptım dediğiniz için sormak istedim. Temiz kurulumdan sonraki performans nasıldı?
daha önce android 10 miui 12 vardı bende telefonum mi9 T pro gayet iyiydi. Bugun android 11 miui 12,5 a yükselttim bariz yavaşladı telefon
sizde böyle bir durum oldumu ?
hocam miui 12.5 versiyonunda kurulum esnasında spotify hatasını gördüm, diğer kurulumlara devam ederken farkedince rahatsız olup çözüm de bulamayınca bir önceki sürüme yani xiaomi.eu 20.12.10 beta sürümüne geri döndüm temiz kurulumla. debloat yapıp günlük kullanıma devam ettim, akıcı şu an herhangi bir problem yaşamadım. performans da gayet iyi. pil durumu için henüz bişey diyemeyeceğim daha yeni şarjdan çıkardım ama şu an için iyi gidiyor.

mckenji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetici
Konular
0
hocam miui 12.5 versiyonunda kurulum esnasında spotify hatasını gördüm, diğer kurulumlara devam ederken farkedince rahatsız olup çözüm de bulamayınca bir önceki sürüme yani xiaomi.eu 20.12.10 beta sürümüne geri döndüm temiz kurulumla. debloat yapıp günlük kullanıma devam ettim, akıcı şu an herhangi bir problem yaşamadım. performans da gayet iyi. pil durumu için henüz bişey diyemeyeceğim daha yeni şarjdan çıkardım ama şu an için iyi gidiyor.
Hocam sorunu Spotify ın eski sürümünü yükleyerek çözdüm.

8-5-40-195.apk versiyonunu yükleyin.

tahsinbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
front-end develop.
Konular
0
Hocam sorunu Spotify ın eski sürümünü yükleyerek çözdüm.

8-5-40-195.apk versiyonunu yükleyin.
teşekkür ederim hocam sağolun, bi önceki sürüme geri döndüm ben spotify ikonlarını o halde görünce. spotify'ı da siz çözmüşsünüz bunun dışında başka sorun var mıdır gözünüze çarpan? varsa hiç yüklemeyim az daha bekleyeyim sonra versiyon düşürmesi uğraştırıyor baya :)

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
"Xiaomi sim etkinleştirme hizmeti

Bilgi alınıyor.."

Diye bir bildirim alıyorum sürekli, gelip gelip gidiyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Sinirimi bozmaya başladı..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
"Xiaomi sim etkinleştirme hizmeti

Bilgi alınıyor.."

Diye bir bildirim alıyorum sürekli, gelip gelip gidiyor. Bunu nasıl kapatabilirim? Sinirimi bozmaya başladı..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
rom kurduktan sonra crashed diye sarı ekran geliyor sürekli yeniden başlatıyor telefonu. çözüm bilen varmı

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
romdan hemen sonra magisk kurdugum için oluyormuş .şimdi açıldı. ama twrp silindi

mckenji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetici
Konular
0
teşekkür ederim hocam sağolun, bi önceki sürüme geri döndüm ben spotify ikonlarını o halde görünce. spotify'ı da siz çözmüşsünüz bunun dışında başka sorun var mıdır gözünüze çarpan? varsa hiç yüklemeyim az daha bekleyeyim sonra versiyon düşürmesi uğraştırıyor baya :)
valla ben başka bir sorunla karşılaşmadım. ama tam anlamıyla stabilleşene kadar geçmeye bence de değmez. Ben şimdilik kullanmaya devam edeceğim pil performansını test etmek için. Şu an için pil performansı çok iyi sayılmaz. onun dışında başka bir sorun yok. animasyonlar, super wallpaper lar falan baya sorunsuz.

Üst Alt