MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
uyguladım hocam, teşekkür ederim. umarım bir daha görmem :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romu deneyen hocalarım pubg için Gfx tool ile 60 FPS seçeneği çalışıyor mu. Müsait olan deneyebilir mi.
Gfx tool indirdim sizden sonra, 47 fps aldım bekleme alanında maximum, oyunda sanki görece hızlanma var ama emin değilim. HDR seçeneği açılmadı ayarlar kısından

Son düzenleme:

mckenji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Yönetici
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

An itibariyle ikinci şarj sonrası pil performansı biraz daha oturdu gibi. Son 12 saatlik pil performansı.
AOD hep açıktı. Ekranı 2 saate yakın açık tutmuşum. Ama ilk şarja göre daha iyi gibi. Yine de stabil sürümden iyi diyemem.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Benim ilk şarj performansı bu şekilde. 40 saate yakın bekleme %60 dan %10 a kadar 3 saat ekran süresi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

eaonline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
3
12.5 betaya 3 4 saat dayanabildim. Çok kasıyor cihaz eu stabil 12 ye devam

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Arkadaşlar dikkatiniz çeken yenilik varmı 12.5 sürümünde.ben yükledim.sisten stabil sorun yok ama bir degisiklik göremedim kullanıma yonelik

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Daha önce eu rom hiç kullanmadım, global sürümdeki gibi uygulama güncelleyiciden uygulamaların güncel sürümleri geliyor mu yükleyebilmemiz için?, ve mesela stabil sürümdeyim yeni bir stabil sürüm geldiği zaman twrp üzerinden mi yüklemek geliyor, bildirim falan geliyor mu güncelleyici üzerinden, bilgi verirseniz çok sevinirim arkadaşlar

Ve ayrıca magisk kurmazsak twrp kalıcı oluyor mu, bi kaç bir ley okudum fakat tam oturtamadım kafamda?

Son düzenleme:

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
Arkadaşlar dikkatiniz çeken yenilik varmı 12.5 sürümünde.ben yükledim.sisten stabil sorun yok ama bir degisiklik göremedim kullanıma yonelik
Ses paneli değişti, yeni duvar kağıtları geldi, bildirim baloncuklarında değişiklikler var. Son uygulama penceresinde değişiklikler var.

Daha önce eu rom hiç kullanmadım, global sürümdeki gibi uygulama güncelleyiciden uygulamaların güncel sürümleri geliyor mu yükleyebilmemiz için?, ve mesela stabil sürümdeyim yeni bir stabil sürüm geldiği zaman twrp üzerinden mi yüklemek geliyor, bildirim falan geliyor mu güncelleyici üzerinden, bilgi verirseniz çok sevinirim arkadaşlar

Ve ayrıca magisk kurmazsak twrp kalıcı oluyor mu, bi kaç bir ley okudum fakat tam oturtamadım kafamda?
Beta sürüm şu an, her hafta genelde beta güncelleme alıyor twrp üzerinden güncelleme yapabiliyorsun. Veriler kaybolmadan. Ama stabil sürüm gelince temiz kurulum yapmak lazım. Bende magisk yok ama Orange twrp kalıcı şu an. Güncelleme bildirimi geliyor mu emin değilim ama haftada bir kontrol etmek lazım. Uygulama güncelleme ekranı yok globaldeki gibi.

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Ses paneli değişti, yeni duvar kağıtları geldi, bildirim baloncuklarında değişiklikler var. Son uygulama penceresinde değişiklikler var.

Beta sürüm şu an, her hafta genelde beta güncelleme alıyor twrp üzerinden güncelleme yapabiliyorsun. Veriler kaybolmadan. Ama stabil sürüm gelince temiz kurulum yapmak lazım. Bende magisk yok ama Orange twrp kalıcı şu an. Güncelleme bildirimi geliyor mu emin değilim ama haftada bir kontrol etmek lazım. Uygulama güncelleme ekranı yok globaldeki gibi.
Cevabınız için çok teşekkür ederim, uygulama güncellemelerini peki nereden yapıyoruz, apk olarak kendimiz mi?

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
Cevabınız için çok teşekkür ederim, uygulama güncellemelerini peki nereden yapıyoruz, apk olarak kendimiz mi?
Rica ederim hocam. Uygulama güncelleme için bakmadım hiç, play storeden bazı uygulamaların güncellemeleri oluyor. Bir de haftalık güncellemeler ile alıyor güncelleme. Bu roma başka bir roman geçeceksiniz temiz kurulum yapmanızı da tavsiye ederim.

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
uyguladım hocam, teşekkür ederim. umarım bir daha görmem :)

Gfx tool indirdim sizden sonra, 47 fps aldım bekleme alanında maximum, oyunda sanki görece hızlanma var ama emin değilim. HDR seçeneği açılmadı ayarlar kısından
90 pfs ultra hd almak istiyorsan, aşağıdaki bağlantıdan klasörü indir. İçindeki files klasörünün kendisini kopyala, telefonundan dosya yöneticisine gir, Android /data / com.tencent.ig klasörünü bul içine direkt yapıştır.. Pubg yi aç kullan.ekstra başka programlarla yorma kendini. 90 pfs ultra hd görüntü, ultra hd ses kalitesi vs hepsi full açılıyor..

Romu deneyen hocalarım pubg için Gfx tool ile 60 FPS seçeneği çalışıyor mu. Müsait olan deneyebilir mi.
90 pfs ultra hd almak istiyorsan, aşağıdaki bağlantıdan klasörü indir. İçindeki files klasörünün kendisini kopyala, telefonundan dosya yöneticisine gir, Android /data / com.tencent.ig klasörünü bul içine direkt yapıştır.. Pubg yi aç kullan.ekstra başka programlarla yorma kendini. 90 pfs ultra hd görüntü, ultra hd ses kalitesi vs hepsi full açılıyor..
Telefonun Android /data klasörünün açılmasına izin vermezse, içi boş görünürse, telefonu pc ye bağla, ordan klasörlere erisebilir içine atabilirsin.

Son düzenleme:
Üst Alt