Rehber Mi 9T için Önerdiğim Rom, Kernel ve Diğer Tüm Ayarlar

freezyslot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilkay
Cihazım
gm
Konular
3
Romu kurdum gayet güzel ancak wifi sürekli kopup duruyor. Sürekli mobil veriye geçip geri bağlanıyor.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Romu kurdum gayet güzel ancak wifi sürekli kopup duruyor. Sürekli mobil veriye geçip geri bağlanıyor.
Romu uzun süre boyunca kullandım, böyle bir sorunla karşılaşmadım. Belki yaptığınız bir şey etkilemiştir, belki wifi bağlantınız ile ilgilidir belki de cihazınız ile. Bilinen bir sorun değil bu, o yüzden bilgim yok ne yazık ki.

freezyslot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilkay
Cihazım
gm
Konular
3
Romu uzun süre boyunca kullandım, böyle bir sorunla karşılaşmadım. Belki yaptığınız bir şey etkilemiştir, belki wifi bağlantınız ile ilgilidir belki de cihazınız ile. Bilinen bir sorun değil bu, o yüzden bilgim yok ne yazık ki.
bağlantı ve paylaşım > wlanı mobil ağları ve bluetoothu sıfırla dedikten sonra çözüldü hocam. İlginiz için teşekkürler.

Fatihibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih İbrahi
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
A12-13 destekleyen TWRP kullanıyorum onun üzerinden direkt kurulum yapabilir miyim yoksa DFE mi flaşlamam lazım. Evo X ten geçmeyi düşünüyorum

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
A12-13 destekleyen TWRP kullanıyorum onun üzerinden direkt kurulum yapabilir miyim yoksa DFE mi flaşlamam lazım. Evo X ten geçmeyi düşünüyorum
Kurulum sorun yaşatabilir, o twrp hem Aosp romlar için hem de Android 12 ve üstü için. Yine de kuracaksaniz dfe de kurun arkasından.

Fatihibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih İbrahi
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
Kashi launcher çalışmıyor kurulumuda doğru yaptım sebebi nedir. Her hangi başka bir modül yok infinity kernel kurulu değil
Magisk sürümü : 26.1

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Kashi launcher çalışmıyor kurulumuda doğru yaptım sebebi nedir. Her hangi başka bir modül yok infinity kernel kurulu değil
Magisk sürümü : 26.1
Magisk ile alakalı bir durum, tuhaf bir şekilde kurulumu doğru yapmamaya başladı. İmza Doğrulamayı devre dışı bırakıp Launcher'i Zip'in içindeki APK dosyasını kullanarak manuel olarak kurmanız gerekiyor.

Fatihibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih İbrahi
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
3
Magisk ile alakalı bir durum, tuhaf bir şekilde kurulumu doğru yapmamaya başladı. İmza Doğrulamayı devre dışı bırakıp Launcher'i Zip'in içindeki APK dosyasını kullanarak manuel olarak kurmanız gerekiyor.
İmza doğrulamayı devre dışı bıraktıktan sonra standart apk kurar gibi mi kurulum yapmam lazım

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
İmza doğrulamayı devre dışı bıraktıktan sonra standart apk kurar gibi mi kurulum yapmam lazım
Bakın şöyle yapin, normalde sistem uygulamalarını guncellerken hata verir resmi kaynaklar dışında yüklenemez diye. Forumda paylaştığım bir mod var Cemiuiler adında, aratırsanız çıkar. Cemiuiler ile hem imza dogrulamayı devre dışı bırakabilirsiniz hem de paket yükleyicide ki bu sistem uygulaması güncelleme kisitlamasini kaldırabilirsiniz.

Cemiuiler'i kurma işlemini hallettikten sonra Cemiuiler uygulamasına girin, sistem çerçevesi seçeneğine tıklayın ve çıkan ekranda alt tarafta bes tane açma kapama seçeneği var hepsini aktiflestirin bu şekilde imza dogrulamasi devre dışı kalacak.

Daha sonra Cemiuiler ana sayfasına gelin Paket Yükleyici seçeneğine girin ve "Sistem uygulaması yükleme kisitlamasini kaldırın" seçeneğini aktifleştirin. Sonra cihazınızı yeniden başlatın. Her ikisi de hallolmuş olacak.

Daha sonrasında konuda ki Launcher modülünü indirin ve zipten çıkarın içinde ki dosyaları. System klasörünün içinde MiuiHome.apk dosyasını bulup kurun. Yine çalışmazsa yazın buraya size başka bir apk dosyası vereyim bu çalışmazsa o muhtemelen çalışır.

Üst Alt