Recovery Mi 9T Davinci Orange Fox Kurulumu Android Q ve Kullanımı

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
hocam tamadır oldu reboot etmesede power ve ses açma tuşunu basıp orangefox a aldım cihazı magisk i flasladım saol

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
tekrardan saolun hocam affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum rom kurmadan önce bir temizlik yapmak gerekiyor ya onu yapıp rom kurdugumuzda orangefox gidiyor mu twrp gibi bir kere başıma gelmişti bu sistem güncellemesini twrp ile güncelledikten sonra telefon açılmadı fastboot da kaldı ve twrp ekranınada girememiştim

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
tekrardan saolun hocam affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum rom kurmadan önce bir temizlik yapmak gerekiyor ya onu yapıp rom kurdugumuzda orangefox gidiyor mu twrp gibi bir kere başıma gelmişti bu sistem güncellemesini twrp ile güncelledikten sonra telefon açılmadı fastboot da kaldı ve twrp ekranınada girememiştim
Şu an magisk yüklediyseniz kalıcı olmuş hocam.
Global rom kullanıyorsanız güncelleme sonrasi magisk yüklemelisiniz. Aksi takdirde silinir.
Custom rom güncellemesi yapacaksıniz silinmez.

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
hocam kurma işini hallettik sağolun birde yedek alma ve geri yükleme işini anlatabilirseniz çok makbule geçer miui rom yükleyip yedek aldıktan sonra aosp rom yükleyip denemek istiyorum sonra miui roma geri dönmek için yedekten bir türlü yükleyemedim

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
hocam kurma işini hallettik sağolun birde yedek alma ve geri yükleme işini anlatabilirseniz çok makbule geçer miui rom yükleyip yedek aldıktan sonra aosp rom yükleyip denemek istiyorum sonra miui roma geri dönmek için yedekten bir türlü yükleyemedim
Hocam yedek icin proframlari datali olarak (root gerekli) Swift backup ile yedek alıp pc ye aktarip deneyebilirsiniz.

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
Hocam yedek icin proframlari datali olarak (root gerekli) Swift backup ile yedek alıp pc ye aktarip deneyebilirsiniz.
tam anlatamadım galiba daha önce redmi 5 plus vardı onda orange fox ile nandroid yedek alıyordum sonra bu yedeği geri yükleyebiliyordum şimdi mi 9t de olmuyor yada ben beceremedim

rockerman83

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note
Konular
1
cihazda global rom yüklü eu rom yüklemek istiyorum. Tek tuşla yüklenen twrp de denedim romu kurmayı ama fastboot a düştü telefon. Sanırım sistem siliniyor. Orange ile eu rom kurmayı tek tek anlatack biri olursa sevinirim. Twrp ye girince hangi adımları uygulamalıyım? Şimdiden teşekkür ederim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
cihazda global rom yüklü eu rom yüklemek istiyorum. Tek tuşla yüklenen twrp de denedim romu kurmayı ama fastboot a düştü telefon. Sanırım sistem siliniyor. Orange ile eu rom kurmayı tek tek anlatack biri olursa sevinirim. Twrp ye girince hangi adımları uygulamalıyım? Şimdiden teşekkür ederim

Konumda yer alan "Kurulum Talimatlarını" okuyun/izleyin..

Buradan da orangefox ile format data nasıl yapılır? ın cevabı var

Üst Alt