Yardım mi 9 turkce dil paketi nasil yuklenir

25625

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
xioami
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mi 10.2 stable
Telefon Modeli
mi 9 8gb ram 128 gb
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhaba hocam mi 9 128 gb hediye geldi ama dili ingilizce baktim ayarlarda turkce dil paketi yok nasil turkce yapilabilir yardimci olursaniz sevinirim

muhammed5575

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed ali
Cihazım
mi 9
Konular
0
Muhtemelen telefonunuzda Çin sürümü mevcut, aşağıdaki linklere göz atarak Global roma rahatlıkla geçebilirsiniz hocam.
Xiaomi Mi9
ustadım konuyu hortlatıyorum ama mi 9 cihazlarda global olan romlardan bir hayır görmedim şimdi çıkan Mi9_Hyper_OS1.0.23.12.4.DEV romunu kurdum hem stabil hem kullanışlı ama bir türlü türkçe yapamadım bu konuda bize bir destek versen çok makbule geçer

Oyla:

tukenirsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi 13 pro+
Konular
9
ustadım konuyu hortlatıyorum ama mi 9 cihazlarda global olan romlardan bir hayır görmedim şimdi çıkan Mi9_Hyper_OS1.0.23.12.4.DEV romunu kurdum hem stabil hem kullanışlı ama bir türlü türkçe yapamadım bu konuda bize bir destek versen çok makbule geçer
Merhaba bende redmi note 13 pro plus var Türkçe dil desteği yok sizler zamanında nasıl Türkçe'ye gectiniz

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Konuya göz atabilirsiniz hocam.

Oyla:
Üst Alt